Python ile sorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

V1RUS

Üye
20 Ağu 2016
52
1
Merhaba arkadaslar.

Ben bir kac gun once Python dilini øgrenmeye basladim ve bunu da burdaki forumda gørdugum https://belgeler.yazbel.com/python-istihza/ sitesinden ilerlemeye basladim. Cok guzel bir kitap cok sey øgerniyorum ve bu is icin cok hevesliyim. Simdilik cok iyi gidiyor ama bazen sorunlar olusuyor. Mesela kitapta yazan herseyi harfi harfine yapiyorum ama mesela bir dosya aciyorum ve icine komutlar vererek ayni kitapdaki gøsterilen gibi denemeye calisiyorum. Bir dosya olusturdum ve acip bakmak istedim yazdigim komutlar nasil oldu neler oldu anlaminda, ayni kitapdaki yazilani deniyorum bu arad. Bana " 'C:\\Users\\elev\\AppData\\Local\\Programs\\Python\\Python37-32' " benim actigim dosyayi burda bulabilirim diyor ve ben dosyaya baktigim da bulamiyorum ve bana sanki bu isi dogru yapmiyormusum hissi veriyor.

Ben hala deneme kodlarini yaziyorum kendimi alistirmak icin ve bunu da Pythonun IDLE dosyasindan yapiyorum. Bunun hakkinda bir fikiri olan var mi? Ben pek anlamadim o yuzden burda sormaya karar verdim.

Simdiden cevaplariniz icin tesekkur ederim.

-V1RUS-

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.