Yazılım | Programlama Python ile tool programı yazma

yok4n

Yeni üye
21 Eki 2020
16
0
Cevap: phyton ile tool programı yazma

arkadaşlar phayton ile tool programı nasıl yazabilirim bir örnek göstereyim size şu şekilde resim https://hizliresim.com/TIubTU
cok detaylı bir programa gerek yok bikraç özellikte yapsam yeterli olur
selamlar dostum python ile backgroundda yürüttüğün işlemleri yapıp django kütüphanesi ile arayüz tasarımı yapabilirsin.

bknz.([ame]https://www.youtube.com/watch?v=QAVoXJtQ9QM[/ame] python django kütüphane eğitimi
ayrıca youtube da tool yapım videosu veya program yapım videolarına bakarak programlama mantığını oturta bilirsin)

ivandrakula

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
781
0
T Ü R K
baktım dostum istediğim gibisini bulamadım

atmış oldugum resimdeki gibi daha klasik bir tool programı yapsam yeterli benim için bu konuda yetkili arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

Moderatör tarafında düzenlendi:

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13

Mümkünse Udemy gibi platformlardan uzak dur, hack programı kodluyoruz ayağına os modülündeki system fonksiyonunu kullanarak, hazır programları çalıştırıyorlar. Zaten bash falan var, ne gerek var ki Python'a? Attığın program sanırım bir yere bot gönderiyor. Bunun için karşı sistemi anlamak lazım ve protokoller hakkında bilgi sahibi olmak lazım. Bunları Python öğrenirken öğrenebilirsin

ivandrakula

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
781
0
T Ü R K

Mümkünse Udemy gibi platformlardan uzak dur, hack programı kodluyoruz ayağına os modülündeki system fonksiyonunu kullanarak, hazır programları çalıştırıyorlar. Zaten bash falan var, ne gerek var ki Python'a? Attığın program sanırım bir yere bot gönderiyor. Bunun için karşı sistemi anlamak lazım ve protokoller hakkında bilgi sahibi olmak lazım. Bunları Python öğrenirken öğrenebilirsin

Evet bot gönderiyor o zaman Java yada c# Kullanayım?
Bu şekilde yapacağım ama bir taslak olsaydı elimde çok iyi olurdu

ivandrakula

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
781
0
T Ü R K
C# seçerdim ben, illa GUI yapmak istiyorsun galiba. Visual Studio adlı IDE baya iyi oluyor, kolayca yaparsın. İnternette de tasarım için framework'ler var

Ben bi bakayım fameworklara visual yüklü saten dönüş sağlarım size

hocam ben bu framework istedigim şekilde bir tasarım bulamadım nasıl yapabilirim sizede rahatsız ediyoyrum

Moderatör tarafında düzenlendi:

ѕeleɴια

Kıdemli Üye
18 May 2018
2,619
907
ZYZZ

Maddi destek vererek udemy den atıl samancıoğlu python örnekleri ile etik hacking kursuna bakabilirsin güzel anlatıyor orda

ivandrakula

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
781
0
T Ü R K

Tam olarak açıkla programı, programın adını vs. ver

hocam program tam olarak şöyle twitch için yapılmış proxy yüklüyorsunuz programa ve canli izleyici gönderme özelliğ-i ve user list ekleyip takipci gönderme özelliği- gönderme hız ayarı -proxy türü- bu kadar cok öyle özellikli bir program değil göndereceğimiz kişinin twitch adı ve ekstra olarak serial kodlusu var bazı programlarda 2 günlük deneme serial keyi veya 30 günlük veya sınırsız serial keylisi
bu şekilde program olursa baya güzel olur yapabilecek arkadaşlar vardır herhalde ?

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.