Python İnstagram Aracı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
564
19
Unknown
Merhaba arkadaşlar kendim yazmış olduğum İnstagram Tool aracını paylaşmak istedim.

Kullanılan dil
> Python 3.7.x

Test Edilen Sistemler
> Kali Linux [DENENDİ]
> Windows 10 [DENENDİ Python olmak şartıyla]

Ne işe yarar?
> İnstagram Otomatik Hesap Açıcı
> İnstagram Otomatik Spam atıçı
> İnstagram Otomatik Takip Onaylama
Başlıca özelliklerdir.​
Nasıl Kullanacağım?
İndirmiş olduğunuz klasörün içindeki " Beni Oku " Metin belgesini okuyarak gerekli bilgileri elde edebilirsiniz.​
Gerekli Modüller Nelerdir?
Programda modül olarak " selenium " kullandım sizde yok ise ' pip install selenium ' komutu ile indirebilirsiniz ya da indirmiş olduğunuz klasörün içindeki " requirements.txt " kullanarak ' pip install -r requirements.txt 'olarakta indirebilirsiniz.​
Demo Resim
9aOXp9.jpg

Eleştirilere Açığım.
İlk python postum olduğu için hatalarım olabilir vede İlk programım.
Anlayışınız için teşekkür ederim. :)

Son düzenleme:

lundmark

Yeni üye
3 Şub 2019
40
0
Ellerine sağlık. Tek bir tavsiyem var sayfaları yüklerken time.sleepte sabit süre kullanma. Yani kullan da şöyle. Input, button vb. yüklenene kadar time.sleep ile beklet. Ben şöyle bir şey kullanıyorum mesela:
Kod:
while len(browser.find_elements(By.NAME, 'username'))==0 or len(browser.find_elements(By.XPATH, "//div[text()='Log In']"))==0:
    time.sleep(1)

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
564
19
Unknown
Ellerine sağlık. Tek bir tavsiyem var sayfaları yüklerken time.sleepte sabit süre kullanma. Yani kullan da şöyle. Input, button vb. yüklenene kadar time.sleep ile beklet. Ben şöyle bir şey kullanıyorum mesela:
Kod:
while len(browser.find_elements(By.NAME, 'username'))==0 or len(browser.find_elements(By.XPATH, "//div[text()='Log In']"))==0:
    time.sleep(1)

Teşekkür ederim bidakine öyle yapacağım :)

Ghost Killer

Yaşayan Forum Efsanesi
13 Ocak 2019
11,239
7,715
Bu tarz programları forumda görmek oldukça güzel. En güzeli ise birden azla işlevi olması. Kullanmayı düşünüyorum, ancak daha da geliştirmeniz dileğiyle! :)

Sorum ise şu;
"Programda bulunan spam atıcı kaç spam atıyor? Kullanıcı mı yüklemek lazım vs.?"

aefrgn

Üye
10 Ara 2017
153
0
Ötüken
Çok temiz kodlanmış tebrikler. Bir kaç öneride bulunacaktım. Öncellikle oto hesap açıcı özelliğinde, eposta,şifre gibi kısımlar kullanıcı girişi ile oluyor. Bunu ismi gibi otomatikleştirmeniz için , isim-soyisim havuzu oluşturabilirsiniz. Basit bir şekilde bir txt ye isimler bir txtye soyisimler yazabilirsiniz. Daha sonra Instagram kayıt kısmında Ad inputuna oluşturmuş olduğunuz txtden Random isim seçsin. Aynı işlemi Soy isim içinde yapın. Kullanıcı adı girilecek inputa ise random ad + random soyad + random sayı ekleyin. Eposta kısmınada kullanıcı adına girilecek değer + gmail yapabilirsiniz. Bu sayede kullanıcı eliyle oluşturmuş gibi hesap oluşturmaz otomatik olarak bir hesap açar. Tabi bunu da ard arda yapmak için proxy gerekicek. Tekrardan elinize sağlık :)

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
564
19
Unknown
Çok temiz kodlanmış tebrikler. Bir kaç öneride bulunacaktım. Öncellikle oto hesap açıcı özelliğinde, eposta,şifre gibi kısımlar kullanıcı girişi ile oluyor. Bunu ismi gibi otomatikleştirmeniz için , isim-soyisim havuzu oluşturabilirsiniz. Basit bir şekilde bir txt ye isimler bir txtye soyisimler yazabilirsiniz. Daha sonra Instagram kayıt kısmında Ad inputuna oluşturmuş olduğunuz txtden Random isim seçsin. Aynı işlemi Soy isim içinde yapın. Kullanıcı adı girilecek inputa ise random ad + random soyad + random sayı ekleyin. Eposta kısmınada kullanıcı adına girilecek değer + gmail yapabilirsiniz. Bu sayede kullanıcı eliyle oluşturmuş gibi hesap oluşturmaz otomatik olarak bir hesap açar. Tabi bunu da ard arda yapmak için proxy gerekicek. Tekrardan elinize sağlık :)

Çok teşekkür ederim. Haklısınız V2.0'da tüm düzenlemeler yapılıp tam haliyle sunulacak.

hesap açmak için proxy lazımmı

Proxy gerektirmez ama ıp ban atar bu programı beta sürümü gibi düşünebilirsiniz.

Bu tarz programları forumda görmek oldukça güzel. En güzeli ise birden azla işlevi olması. Kullanmayı düşünüyorum, ancak daha da geliştirmeniz dileğiyle! :)

Sorum ise şu;
"Programda bulunan spam atıcı kaç spam atıyor? Kullanıcı mı yüklemek lazım vs.?"

Sen karşıdaki kurbanın kullanıcı adını yazıyorsun her hesaptan 1 tane atmakta.

V2.0'da toplu halde proxyler vb herşey otomatlı şekilde sunulacaktır bu programı beta sürümü olarak görebilirsiniz.

Devrem python diliyle yazıldıysa termuxdada çalıştırabilirmiyiz

Windows & Linuxta çalışmakta cünkü selenium modülüyle yazıldı pc gerekli (Termuxta çalışır fakat kodlar hata verecektir.)

Güzel bir program yapmışsın. Kendini geliştirmeni umuyorum.

Teşekkür ederim. V2.0 daha otomatlı halde sunulacaktır..

Beni Okuda'ki 2. maddeyi Anlayamadım Ne Yapmam Gerekiyor
("geckodriver.exe Sağ tık özellikler > Konum karşısındaki yolu kopyalayın ÖRNEK = C:\Users\Asus\Desktop\İnstagram")

O geckodriver.exe'nin konumunu kopyalayın sağ tık özelliklerde konumunu bulabilirsin.

Path yoluna eklememiz için almak zorundayız python o programı bulup çalıştıracağı için.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
564
19
Unknown
Hocam ip den banlaşmış olsakta oto hesap açabiliyormuyuz

Açamıyorsun dostum modemi sıfırlaman lzm ama V2.0'da otomatlı şekilde ayarlıcam o zamanı bekleyin şimdilik iyi kullanımlar.

32 bit te çalışmıyor galiba

Ben sana geockdriver.exe'nin 32'bitlik halini vereyim alttaki linkten indir klasörün içine at değiştir.

BURDAN İNDİR 32 BİT

seleniumu kurup kurmadığını nerden anlıyoruz

konsola pip install selenium yaz bir hata benzeri bir şey görmezsen kuruldu demektir.

Termux dan Nasıl Kuracağız Bilen Varsa Yazabilirmi

Termux'tan kurulamaz pc windows ve linux için dostum :/ cünkü selenium webdriver kullandım programda.

Hichigo

Uzman üye
30 Ağu 2015
1,190
43
github.com/tarik0
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.