Python maç bileti

D0D00

Yeni üye
16 Ocak 2023
25
5
Merhaba arkadaşlar Fenerbahçeliyim ve maçlara gitmek istiyorum fakat büyük maçlarda bilet satışa çıktığı anda bilet bitiyor dolayısıyla alamıyoruz konunun bunla alakası ise bi kaç kişiden duyduğuma göre Python’da bir program yapıyorlarmış bu program biletleri passodan otomatik çekiyormuş varmı böyle bişey veya hızlı bilet alma taktiği :)

Enistein

Kıdemli Üye
16 Eyl 2012
2,233
35
1,258
Amsterdam
Merhaba arkadaşlar Fenerbahçeliyim ve maçlara gitmek istiyorum fakat büyük maçlarda bilet satışa çıktığı anda bilet bitiyor dolayısıyla alamıyoruz konunun bunla alakası ise bi kaç kişiden duyduğuma göre Python’da bir program yapıyorlarmış bu program biletleri passodan otomatik çekiyormuş varmı böyle bişey veya hızlı bilet alma taktiği :)
Merhaba,

Evet Python ile bu tarz botlar mevcut. Benim çevremden konsolosluk randevularını Python botları ile alıp, satan insanlar mevcut.
Yapılması mümkün.

Bu tarz botlar spesifik alanlara geliştirildiği için genelde herkese açık olarak yayınlanmazlar. Ama Python ile kendiniz yapabilirsiniz.

D0D00

Yeni üye
16 Ocak 2023
25
5
Merhaba,

Evet Python ile bu tarz botlar mevcut. Benim çevremden konsolosluk randevularını Python botları ile alıp, satan insanlar mevcut.
Yapılması mümkün.

Bu tarz botlar spesifik alanlara geliştirildiği için genelde herkese açık olarak yayınlanmazlar. Ama Python ile kendiniz yapabilirsiniz.
Valla Python hakkımda çok bit bilgim yok Kali linux üzerinden hack dersleri alıyorum ama bunu satın alabileceğim bi program varmı

Enistein

Kıdemli Üye
16 Eyl 2012
2,233
35
1,258
Amsterdam
Valla Python hakkımda çok bit bilgim yok Kali linux üzerinden hack dersleri alıyorum ama bunu satın alabileceğim bi program varmı
Doğrudan satın alıp, alamayacağın bir programla ilgili bilgim yok.
Github üzerinden açık kaynak paylaşılmış yazılımları kontrol edebilirsin. Belki bir başkası tarafından paylaşılmış olabilir.

D0D00

Yeni üye
16 Ocak 2023
25
5
Doğrudan satın alıp, alamayacağın bir programla ilgili bilgim yok.
Github üzerinden açık kaynak paylaşılmış yazılımları kontrol edebilirsin. Belki bir başkası tarafından paylaşılmış olabilir.
:( neyse yapacak bi şey yok teşekkürler

Çevrendeki insanlar bana özel böyle yüzde yüz çalışan bir bot yapsa ne kadara mal olur veya onlarla nasıl görüşürüm

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.