Çözüldü python programlamaya başladım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Redlion2

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
526
0
python3 programlama diline başladım önerilerinizi bekliyorum:)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Belo212

Katılımcı Üye
26 Mar 2016
696
0
Python'da en iyi Türkçe kaynak şuan İstihza, ben oradan öğrendim. Kitabını da okudum. Hatta programlamaya başlangıcımı Python ile yaptım. Bence iyi yapmışsın başarılar.

BeatSnow

Katılımcı Üye
7 Mar 2016
470
5
Hocam bir dile başlamadan önce neyle uğraşmak istediğiniz önemli. Web sitesi ise html + css; windows form ise vb.net bunlar dışında python çok esnek bir dildir. Onuda tavsiye edebiliriz.

s60v3

Katılımcı Üye
22 Eyl 2012
359
0
Almanya
python iyi güzel de programlama kültürünü öğretmiyor,başka bir dile geçtiğinde biraz zorlayacak haberin olsun,gerek syntax gerek diğer statement ve expressionlar

açıkçası yeni başlayan için öğrenmesi kolay fakat ben olsam c gibi bir dille başlayıp biraz temel aldıktan sonra özellikle tür dönüşümleri veri tipler vs. sonrasında geçerdim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.