Python Tkinter İle Sohbet Botunu Geliştirin! | ChatBot2

01Kevin01

Katılımcı Üye
4 May 2022
428
224

Python Tkinter İle Sohbet Botu, Çizim Uygulaması ve Hesap Makinesi Geliştirin!​

Yazdığım kod, kullanıcıların bir Tkinter arayüzü üzerinden bir sohbet botuyla etkileşime girmesini sağlayan bir Python programını oluşturuyor.Kullanıcılar metin girişi yapabilir, çeşitli komutları çalıştırabilir ve botun cevaplarını görüntüleyebilirler.Ayrıca çizim uygulaması ve hesap makinesi de sohbet botuna dahildir. Aynı zamanda hava durumu bilgisini çekmek(APİ gerekli), Wikipedia aramaları yapmak,gibi işlevleri de içerir...

Benim amacım para kazanmak değildir.İnsanların proje taslaklarını türkçe ve türk bir geliştiriciden yani benden indirmelerine memnun kalırım.Okullarda veya temel projelerde rahat işlev kazandırır.Hatta belki bu sohbet botu chatgpt gibi geliştiren birisi olabilir.Projeme destekte bulunursanız sevinirim.Github sayfamda daha çok kod taslakları ve örnek projeler paylaşıcağım...

Github sayfam:GitHub - 01Kevin01/ChatBot2: ChatBot2

Sizce ChatBot2'ye daha neler eklenebilir?

Yanlış anlamayın sadece ChatGPT ile neyapılabilir örnekleri gösterdim.Zaten ben bu olaya 1.000.000 kez anlattım.ChatGPT ile hep öğreniyorum.Hatalarımı çözerken kodu tekrar düzenliyor.Yorum etiketi fln ekleyince sanki kod chatgptnin oluyor.Bu kodlama çalışmamda sadece %40 veya %30 chatgptnin yardımı var.Youtube bakmakda aynı mantığa giriyor...

Bu sayfanın hepsine detaylıca bakarsanız yaptığım çalışmayı anlarsınız...

İyi Günler

Son düzenleme:

01Kevin01

Katılımcı Üye
4 May 2022
428
224
bu kod sana ait değil ki, chatgpt'ye sorunca "bu kod benim" diyor. ne alaka
Kodun temelini githubda örnek gösterdim.Zaten ben bunu açıkladım...
Açıklamayıp çalsam neyse sadece buraya yazmayı unuttum.%40sini chatgpt yazdı.Önemli olan bilgidir...
Zaten düzenlemeleri yaptım.Amacım başka projede ekleme yapma ve örnek göstermeydi.%100 chatgpt asla kullanmam...
Ayrıca bazen türkçeyi çok nazik ve anlaşılır yazıyor...
Uyarınız için sağolun fakat sizin anladığnız gibi olay değil

İyi Günler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.