Python

pyroslay

Yeni üye
27 Ocak 2016
4
0
Merhaba arkadaşlar.Öncelikle yeni kaydoldum daha bu gün.Konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim sizden.Python adında bir program var bilirsiniz mutlaka.Yeni başladım bende bu dili çalışmaya,öyle çok bir bilgim yok yani.Python bilen biri varsa bana burda yaptığım hatayı söyleyebilir mi acaba

şimdiden teşekkür ederim.

pyroslay

Yeni üye
27 Ocak 2016
4
0
Arkadaşlar,öncelikle hatamı kendim buldum.Ama yine de size teşekkür ederim uğraşlarınız için.Şimdi size bir sorum daha olacak.Python'da eval komutu falan varmış hard disk yakma,çökertme vs vs yapabiliyormuş.Daha ayrıntılı öğrenmedim,öğrenicem ama bir sorum olacak size.Şimdi ben bu eval komutunu yazsam,başka birinin bilgisayarına atmak ve ya tıkladığında çalışması için nasıl kaydetmeliyim ? Yani bu not defterinde komut yazıp .bat olarak kaydetmek gibi değildir herhalde.Nasıl kaydetmeliyim ? Karşı tarafın tıklayınca komutu bilgisayarının çalıştırması için ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.