Python3 Visual Studio hk

mehmet_1

Üye
22 Ocak 2007
92
0
Arkadaşlar ben daha önce python3 öğrenmeye çalışmıştım. Başlangıç düzeydeyim. Yaklaşık 30 derslik videoyu anlayarak öğrendim.

Ninja IDE kullanıyordum.
Onun yerine Visual Studio kullanmam mümkün müdür ? Visual Studio kurulumunda python kurmuştum. Hangisini seçmeliyim ?

Kümeleme Projesi
Regresyon Projesi
Sınıflandırıcı Projesi mevcut.

Moderatör tarafında düzenlendi:

b0mb

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
471
1
İzmir
Eğer Visual Studio ile GUI programlama yapacağını düşünüyorsan yanılıyorsun. Öyle bir şey yok maalesef. Basit bir kaç GUI IDE'si var ama pek kullanışlı değiller. Sublime Text fazlası ile işinizi görür bence :)

Phoique 7

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
505
1
Manisa
Evet Visual Studio kullanarak python geliştirebilirsin ama visual studio hali hazırda yok ise inidirip kurmak yerine bir editor seçebilirsin. Ben atom kullanıyorum gayet de memnunum. Çok kaliteli bir editor.

mehmet_1

Üye
22 Ocak 2007
92
0
Evet Visual Studio kullanarak python geliştirebilirsin ama visual studio hali hazırda yok ise inidirip kurmak yerine bir editor seçebilirsin. Ben atom kullanıyorum gayet de memnunum. Çok kaliteli bir editor.

Tek orta derecede bildiğim dil C#. Python'da yeni değilim fakat pek bilgi sahibi de değilim. Başka bir editör kullanmadan Visual Studio kullanabilseydim iyi olurdu ama Viking hocamınızın önerdiği editörü kullanacağım. Görünümü gayet güzel.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.