Question Bilgisayarım kitleniyor bi yardım edermisiniz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gakkos

Yeni üye
31 Eki 2006
39
0
istanbul
BİLGİSAYARIM AÇILIŞTA KİTLENİYOR NE YAPMAM GEREK? GENELDE AŞAĞIYA VERDİĞİM RESİM BÖLÜMÜNDE DONUYOR.sizce fanda sorun ola bilrmirmi? AKLIM KARIŞTI
Bilgisayar bir veye iki resetten sonra düzeliyor. Normal kulanılıyor ve pc kapannıp açılta problem olmuyor ama 3-4 saat kapalı beklerse tekrar kitleniyor.
https://tik.lat/bSMme

Son düzenleme:

pirate_12

Katılımcı Üye
4 May 2008
643
1
Bilinmedik Yerden
Sürücülerde Her Gibi Bişey Varsa Çıkartmalısın.....

Sistem Driverların Tam Yüklenmiş Olmalı

Elektrik aldığın fişlerde sorun olabilir kullanmaya devam etmeden değiştirmelisin aksi taktirde fiştense yanar...

Son olarak genellikle ekran kartı yapar bu donmaları ekran kartını çıkart ve pc yi öyle çalıştır 1.2 gün bakalım ne olcak

sistem lma şansı düşük

en son başvuracağın yer teknik servis

ejder.e

Üye
15 Tem 2007
158
5
ADANA
Hımm baktım şimdi.Pool Data hatası,PC yi indirip geri mi topladın sen naptın a.q ?
Böyle birşey yaptınsa donanımları kasada yerlerine doğru ve tam oturttuğuna emin ol,"yok ben öle bişi yapmadım ne yapcam yaw bu kendisi geldi" diyosan ozaman bio pilini sök(anlıyosan) reset at,bios piline tabiki. :S
Nasıl edecen biliyon mu? Bios pilini çıkar bir bakır telle artı eksi yap resetler o.

Enable "Reset Configuration Data" Bu özelliği biostan Enable değilse enable yap,biosa nası gircem diyosan PC ye reset at ramı okumaya başlayınca(siyah ekran)aralıklarla del tuşuna bas girer.

Yok gene olmadı diyorsan ozaman Ram ı çıkar bekle geri tak dene.

Aklıma başka bişi gelmedi...

gakkos

Yeni üye
31 Eki 2006
39
0
istanbul
PC daha yeni kendim topladım sanırım şuna dikkat etmediniz pc birkaç reset yiyince aklı başına geliyor. 3-4 saat sonra açtığımda tekrar kitleniyor. format attım fanı kont ettim bios sıfırladım bağlantıları kont ettim.
Bu arada ejder.e abi sende bizi tam acemi yaptın iyiki bişi sorduk :)

gakkos

Yeni üye
31 Eki 2006
39
0
istanbul
Alıntı:
gakkos tafarından gönderildi
PC daha yeni kendim topladım sanırım şuna dikkat etmediniz pc birkaç reset yiyince aklı başına geliyor. 3-4 saat sonra açtığımda tekrar kitleniyor. format attım fanı kont ettim bios sıfırladım bağlantıları kont ettim.
Bu arada ejder.e abi sende bizi tam acemi yaptın iyiki bişi sorduk :)

:S:S:S :D:D E ne diyim daha sana ...

Valla ne dersen deeee :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.