Radyo Adı Önerileriniz

Esxi

Katılımcı Üye
21 Haz 2013
951
0
Selamun Aleyküm Dostlar, İnternet radyosu kurmaya karar verdim ve gerekli sunucu ve yazılımalrı temin ettim.

Şu anda tek sorun Radyo İsminin ne olucağıdır.

Radyoda yalnızca şarkı çalmıcak, Ara ara canlı yayınlarımızda olucakdır ve belirli bir dinleyici kitlesine eriştikden sonra çok keyifli yayınların oalcağını düşünüyorum.

Aklımda güzel yayın fikirleri ve konseptleri var.

Bu konu altında radyo için isim önerilerinizi bekliyorum.

Dikkat edilmesi gereken husus radyoad.com` un Boşda olması ve radyo isminin markalaşabilecek güzel bir isim olmasıdır.

Radyoda Canlı yayın yapmak isteyen arkadaşlar, +18 yaş şartı ile Özel Mesaj atabilirler.

Esxi

Katılımcı Üye
21 Haz 2013
951
0
Yorum için teşekkürler ama radyo biraz hareketli bir radyo olacağı için Vatan biraz ağır kaçar.

aklımda 2 tane var 1.fantastikfm
diğeri ve en aklıma yatan
EglenÖgrenfm
Yorum için teşekkürler, fantastikFM biraz yanlış anlaşılabilinir :D , eglenogrenfmde eğitim sitesi gibi olmuş.

HiphopEsxi Nasıl :D
Yorum için teşekkürler, pek orjinal, tescilli kbir isim olmamış gibi.

Esxi

Katılımcı Üye
21 Haz 2013
951
0
yorumlar içi teşekkürler fakat isminin osnunda ilal radyo veya fm olması gerekmez. yeterki kaliteli havalı bir isim olması. Önerileri hala bekliyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.