Rahmetli Solo-Türk için 1 Fatiha Okuyoruz / İmka123

imka123

Kıdemli Üye
28 Eki 2014
4,238
1
İstanbul
Selamün Aleyküm THT Ailesi,

Biliyorsunuz ki THT Admini olan Solo-Türk Şahin abimizin bu foruma katkısını ne kadar konuşsak azdır.
Dün ZoRRoKiN adminimiz o üzücü haberi verdiği zaman hepimiz çok üzüldük. Tekrardan Allah rahmet eylesin :(

İlk Foruma 28-10-2014 ' te geldiğim zaman daha ilk dakikalarımda birşey bilmediğim için tek tek her konunun altına '' Ne Mutlu Türküm Diyene! '' yazıp post kasımına sebep oluyordum ve o an ilk tanıdığm ve ilk uyarım Solo-Türk Adminimden geldi..

DypYMZ.jpg

Bu uyarının şimdi ne kadar iyi yerlere düşeceğini hiç düşünmemiştim, Sonrasında tanıştık ve öyle öyle gitti. Keşke şimdi de her dakika uyarsan be ABİM! Hiç UNUTULMAYACAKSIN!

'' İnna lillah ve inna ileyhi raciun ''

( Şüphesiz biz Allah'tan geldik ve o'na döneceğiz )

Şimdi herkes ilk önce Solo-Türk Şahin Abimizin ruhuna ve ölmüşlerimizin niyetinede 1 Fatiha okuyup, bu yorumun altına okudum! diyip mesaj atsın.

1 Fatiha'nın bir insana ne kadar ferahlayacı geldiğini bilseydiniz eminim ki gece gündüz okurdunuz.

Şahin abimizin ve geçmişteki tüm ölmüşlerimizin Ruhuna ;

EL FATİHA

Kod:
[COLOR="Red"]Okunuşu[/COLOR] :
[COLOR="Lime"][COLOR="White"]1-[/COLOR] Bismillahirrahmânirrahîm.
[COLOR="white"]2-[/COLOR] Elhamdü lillâhi rabbil'alemin
[COLOR="white"]3- [/COLOR]Errahmânir'rahim
[COLOR="white"]4-[/COLOR] Mâliki yevmiddin
[COLOR="white"]5-[/COLOR] İyyâke na'budü ve iyyâke neste'în
[COLOR="white"]6-[/COLOR] İhdinessırâtel müstakîm
[COLOR="white"]7- [/COLOR]Sırâtellezine en'amte aleyhim ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn[/COLOR]

[COLOR="red"]Anlamı[/COLOR] :
[COLOR="Yellow"][COLOR="White"]1-[/COLOR] Rahmân ve Rahîm olan Allah'ın ismiyle.
[COLOR="white"]2-[/COLOR] Hamd o âlemlerin Rabbi,
[COLOR="white"]3-[/COLOR] O Rahmân ve Rahim,
[COLOR="white"]4-[/COLOR] O, din gününün maliki Allah'ın.
[COLOR="white"]5-[/COLOR] Ancak sana ederiz kulluğu, ibadeti ve ancak senden dileriz yardımı, inayeti.
[COLOR="white"]6-[/COLOR] Hidayet eyle bizi doğru yola,
[COLOR="white"]7- [/COLOR]O kendilerine nimet verdiğin mutlu kimselerin yoluna; o gazaba uğramışların 
ve o sapmışların yoluna değil.[/COLOR]

Vesselam..

#HerDaimGönlümüzdeYaşayacaksın
#BaşımızSağOlsun

Son düzenleme:

'Teorina

Kadim Üye
13 Tem 2015
5,086
88
22
Çok güzel konu olmuş. Profiline girip yazacağımıza bir konu altında toplanıp, Kur-an'ı Kerim'den ayetler, dualar okumak daha sağlıklı, ve daha faydalı olacaktır.

duy-Gu

Katılımcı Üye
10 Ara 2017
660
0
Okudum. Malesef her ölüm erken, her ölüm zamansız. Rabbim dualarımızı yerine ulaştırsın inşallah..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.