Ram Hatası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fnaa

Yeni üye
12 Eki 2012
16
0
Merhaba Arkadaşlar Ben Bilişim Teknolojileri Bölümünü Okuyorum.
Öğretmenlerimiz Bize Anakartı Falan Gösterdi Bende Eve Gelip İlk Defa Kendi Bilgisayarımın
İçini Açıp Anakarta Baktım RAM'a Sadece Dokandım Fazla Oynamadım Bilgisayarın İçini Kapatıp Bilgisayarı Açtım Benim Bilgisayarımın RAM'i 3.00 Gbydi Şimdi 2.00 Gb Olmuş

Neden Böyle Olmuş Lütfen Yardım Edin Sorun Nerde Olabilir ?

Fotoğraf:
http://c1210.hizliresim.com/12/d/dw1vx.png

Fotoğrafta 2.00 Gb Yazıyor Eskiden Orda 3.00 Gb Yazıyordu

crayzhacking

Yeni üye
16 Ağu 2012
17
0
hücreden
şşimdi arkadaşım ram2i bi hatırla önce.onu yerleştirdiğinde tık diye bir ses ve onu sabit tutan dişlerin tamamını kapat toksa bırak 3 gb dan 2 gb inmesini bırak okumaya kadar gider .yardımcı olduysam ne mutlu .kly gelsin

SteelAllen

Üye
4 Eki 2012
98
0
Kocaeli
Ramlerin tam takılı olduğuna emin ol. Eğer tam takılıysa ve hala aynıysa ram'e çıplak elle üzerindeki elektriği boşaltmadan değdiysen ram yanmış da olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.