Ram kullanimi ve disk kullanimi

23 Nis 2015
75
0
Herkese merhabalar yine sansizlik yine benim bilgisayar neyse soruna gecelim dun yeni bir ram aldim laptop 12 oldu asus x550jk ram uyumlu o yonden sknti yok biosda 12 gb oldugu yaziyor gta 5 giriyorum 2.4 gb ram kullaniyor buda kasmalara yol aciyor tabi birde baktim 100 disk kullanimi olmus allah askina yardim edermisiniz arkadaslar yeni aldigim ram sorunsuz hatta cs go gta 5 nfs call of duty medal of honor 50 tane google sayfasi ram 4.8 gordu bu ram calistigina gore neden oyunlarda az miktarda harciyor

GHOST CLOUD

Kıdemli Üye
25 Haz 2015
2,534
0
ÖTÜKEN
Muhtemelen kullandığın işlemci sayısı ve overclock ile ilgili. Msconfig.exe'den kullandığın işlemci sayısını en sona getir ve sistemin özelliklerinin düzgün çalıştığından emin olmak için firmanın verdiği destek programlarını kullanınız.

23 Nis 2015
75
0
Muhtemelen kullandığın işlemci sayısı ve overclock ile ilgili. Msconfig.exe'den kullandığın işlemci sayısını en sona getir ve sistemin özelliklerinin düzgün çalıştığından emin olmak için firmanın verdiği destek programlarını kullanınız.
Overclok daha uygulanmamis bir bilgisayar islemci sayisini yaparimda sistem ozelliklerin duzgun calistigina nasil bakarim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.