Random Mail ureten program

cosqunm

Üye
18 Nis 2012
114
0
Arkadaslar merhaba, bir kaç sene önce bir program bulmuştum. Mail sonluğunu(mesela gmail.com) yazıyorduk kendisi rakam, harf ve.s kullanarak mail listesi hazırlıyordu. O zamanlar bunu genellikle arkadaş kasmak için felan kullanıorduk. Şimdi program bana başka bir konu için gerekli ama ismini felan bulamıorum. Sade bir arayüzü vardı bilen varsa yardım ederse sevinirim.

cosqunm

Üye
18 Nis 2012
114
0

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.