Random7 İnstagram 2017 Fake Gi̇ri̇ş (Loglu) Yaninda Hedi̇ye Var! /random7 Farki İle

MBeyTHT

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
3,257
7
Aranızda beni kötüleyen hatta bedava .com ssl olarak hemde alamıycağımı söleyen beni tanımayan kolpa sahtekar arkadaşlar iyi izleyin beni.

Pentester bunlar daha başlangıç.

Sana yakında haber veririm facebook twiter için olan scriptler içinde. yakında İnstagram adına sms atma php yolu ile api bilgileri filan vericem ve ondan öncesinde nasıl ssl .com . org lu site aldığımı konu olarak açıcam ben sana haber veririm kısaca

Vay be :)
Cidden iyi

Bir teşekkürü çok görmezsen sevinirim :)

sende kimsin belli değil.

Dostum ben ne varım ne yokum ben sadece size burda destek sağlıyorum birilerine peşkeş çekeceğinize bir Türkden öğrenin bunları.

Babacık emeğinin karşılığını veriyorsun :)

Teşekkür ederim :) bunlar daha başlangıç daha iyileri çok iyileri de gelicek. takipte kal

Hocam OM atacağım bı konu danışacam inşallah

Dostum ÖM ye çağırdın heralde görmedin ÖM bakarsan sevinirim.

Konu güncel!

Emeğimi güncel tutmak istiyorum.///

Güncel!!!

Güncel :)

bana özelden scripti atsana

dostum link verildi zaten konuya iyi bak

Güncelll

Konu güncel

Forumdaki Bazı Avanak Arkadaşlarımız, Makara Yapayım Derken 1000'lerce Kişinin Önüne İp Adreslerini Serdiler.

Fark ettim rezillik cidden :D

çok güzel teşekkürü hakkettin dostum devamlarını bekliyoruz

benim gibileri banlıyolar kardeşim neyse teşekkür ederim :) daha iyileri yakında .

Kendini zeki sanan bir kaç arkadaş panele sövüp flood atmışlar ip lerinizi binlerce kişi görüyor.

Güncel/// bedava .com .org alma geliyor arkadaşlar takipte kalın

Güncel arkadaşlar

Ulan Gerçekten Helal Olsun Kardeş.. Bu Panelle Ne Vatan Hainleri Hacklenir Bi Bilsen :D

Hedeflerimiz zaten onlar :)

eline emeğine sağlık , araya koyduğun ı harfi hiç belli olmuyor bende instaıgram.com alan adını aldım fikir için teşekkürler :)

az evvel bedava .com almayı ssl olarak hemde anlattım o konuya bak :)

Yakında İnstagram adına sms atmada gelicek takipte kalın :)

Laynelerin hepsi tutuklanmamışmıydı şu an layne yöneticisi şafak kiral ve benim yakın arkadaşım birazdan onunla iletişime geçip gerçekten ekipte olup olmadığını soracağım bakalım cidden laynemisin yoksa isimlerini mi kullanıyorsun :)

Şuan şafak royal squad ın yönetici laynenin değil Tampich de tanır o.

/güncel

Güncel//

İndiriyorum şimdi deneyeceğim yüreğine sağlık

Saol kardeşim :):RpS_smile:

Ebedi güncel///

sorun değil kullanmıyorum zaten

Sağolun :)

https://www.turkhackteam.org/diger-...ps-vds-alma-acigi-random7-22.html#post7509647

Bu konumda bedava ssl olarak almayı anlattım buyur :)

üst taraftaki yazıları kaldırda bizde yaralanak

hangi yazılar ?

Ihbar edildin dostum elinde kanıt varsa kanıtla bana ?

Bu arada son paylaştığım scripti de mi sen yazdın bu arada skript değil script benim üzerimden prim kasma amacını anlıyorum

Güncel//

Logu temizlerim bi ara türk cc yüzünden siber ile uğraşıyorum bu aralar

hocam verdiğin script kodlar ile gelen acc sadece kendimizin görme şansı varmı?

anlıyorsan kendine göre düzenle yada farklı bir klasöre sıkıştır a b ye filan öle ftp den gönder kendine göre de bi isim koyabilrsn uğramazsın en azından

logu temizlicem bi ara dostlar tamam

Güncel//

Teşekkür ederim :)

Kim olduğunun bir önemi Yok. Asıl sen kimsin birader ?
Adam gelmiş burada 2 kelime bişey öğretiyor "sen kimsin belli değil" yazıyorsun.
Heyallam sabır ver Yarabbi.

kafaya takılcak biri değil boşver kardeşim :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

MBeyTHT

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
3,257
7
kardeşim bi deneme yapayım javascript kodunu dedim artık site buraya yönleniyor orayı geri sil istersen :trl

[sıze="4"]pekde önemli değil benim için :) forum önemlide olsa gereksiz makara yapılıyor hakkım ile öleyse böle kardeşim eline sağlık.[/sıze]​

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.