Rapid sorunu nasıl çözülür

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dogukan80

Yeni üye
25 Ağu 2008
40
0
ARKADAŞLAR BEN İNTERNETİ BAŞKA BİR KULLANICIDAN ALIYORUM AĞDAN, ESKİDEN RAPİDDEN DOSYA İNDİREBİLİYORDUM ŞİMDİ İSE ZORLANIYORUM NE ZAMAN İNDİRİM DESEM ŞU HATAY ALIYORUM :
Error

You want to download the following file: http://rapidshare.com/files/10603767/3.sinif_Ders_Notlari.rar | 39207 KB
Unfortunately right now our servers are overloaded and we have no more download slots left for non-members. Of course you can also try again later.

BAZEN TUTUYOR İNİYOR AMA ÇOK DENEME YAPARSAM, NASIL ÇÖZEBİLİRİM YARDIMCI OLURMUSUNUZ .

STORM[34]

Katılımcı Üye
28 Ara 2009
434
0
istanbul
arkadaşlar ben interneti başka bir kullanıcıdan alıyorum ağdan, eskiden rapidden dosya indirebiliyordum şimdi ise zorlanıyorum ne zaman indirim desem şu hatay alıyorum :
error

you want to download the following file: http://rapidshare.com/files/10603767/3.sinif_ders_notlari.rar | 39207 kb
unfortunately right now our servers are overloaded and we have no more download slots left for non-members. Of course you can also try again later.

Bazen tutuyor iniyor ama çok deneme yaparsam, nasıl çözebilirim yardımcı olurmusunuz .
modemi resetlemen gerek birde artık ücretli parayla kanks veren düdüğü çalar hesabı :)

TRNooNTR

Kıdemli Üye
10 Kas 2008
2,519
0
drwxr-xr-x
Not defteri aç içine ;
ipconfig /flushdns
Yaz sonra bunu farklı kaydet deyip rar.cmd diye kaydet daha sonra bunu 4 5 defa tıkla sonra indirmek istediğin rapid in linkini aç (4 5 dk bekle) saymaya başlar..

mahlasım

Katılımcı Üye
29 Tem 2009
406
0
har bi yaa rapidn bı tarafı kalkmış şuan en iyi hot file indrecgnz şey lern hot file olanlaarı arayn bence rapiddden indrme yapmıyrm artk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.