Rapid'den Sınırsız Dosya İndirmek [61]

lazow61

Katılımcı Üye
18 Mar 2008
527
8
Açıklama : İstediginiz Kadar İndirme Aynı Anda İndirme gibi Özellikler...Premium'da Gerekmiyor !

Denenmiştir Kesinlikle Çalışıyor.

4m1625u.jpg

4qfl8bs.jpg

4uuw4kh.jpg

4rcqnw5.jpg

6beo07c.jpg

6eveel5.jpg

62765v4.jpg

63t26nb.jpg

İNDİR !!!

extract

Yeni üye
31 Ocak 2008
26
0
Arkadaşlar bu proğramı daha önce denedim, birden fazla rapid dosyasını aynı anda indiriyor doğrudur fakat rar hep eksik veya bozuk hiç işe yaramaz boşuna uğraşmayın bununla!

Ra's al Ghul

Yaşayan Forum Efsanesi
1 Mar 2007
7,966
2
glenn moors
bu programların birçoğu doğru düzgün çalışmaz..zaten çalışanlar da böyle elden ele pek dolaşmıyor,en iyisimi siz modeme reset atın en garanti yol ;)

rapkopat

Üye
13 Ağu 2007
94
0
size bir öneri... bu yöntemlerim hiçbiri işe yaramaz ya doğru dürüst şifre paylaşan bir film sitesinden konuya abone olun,yada cryptload rapid auto downloader kullanın... aralarda 15 dk bekleme şartı ile idm'dede kuyruğa ekleyebilirsiniz

«_KraL_»

Üye
30 Ara 2009
56
0
Bu çalışmaz ben de denemiştim.Boşuna indirmeyin ama RapidShare'den sınırsız indirmenin 2 garanti yolu var.

1) Modeme Reset Atmak

2) CryptLoad kullanmak

1. seçenek en garantili yoldur.Her zaman modeme reset atarsanız bir daha indirebilirsiniz...

Tolqahan

Yeni üye
20 Ocak 2010
17
0
hiçbişe yaramıyor indirdiklerinide eksik indiriyor kardeşim:) yinede emek vermişsin saolasın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.