Rapidshare No Limit 2010 | Beklemeden Dosya İndirin

oguzhan65

Uzman üye
27 Ocak 2010
1,202
0
tukhackteam
2q24w9w.jpg

Gene bir Rapidshare hile programıyla karşı karşıyayız. Deneyenler çalıştığını iddia ediyor. Denemedim ben. İleriki günlerde programa karşı bir önlem gelecektir Rapidshare tarafından. Ancak şimdilik sömürün
smile.gif

İçerisindeki ***** ve dll dosyalarını programı kurduğunu klasöre atınız.

4 Şub 2010
73
0
Bişey soylıcem :D :D ahaha :D no rapid programı veriyolar :D :D rapidshare'e upload ediolar nasl bir mantık bu ahaha :D :D baska yere upload et bi zahmet ahahahaahahahahaha :D

murat425

Yeni üye
12 Ağu 2009
10
0
akşam akşam beni güldürdün allahta seni güldürsün millet rapidden indiremiyor diye senin konuna geliyor sen rapid programı veriyorsun :D:D:p

serapis

Yeni üye
6 Ocak 2010
7
0
rapid için bir çok program denedim hiçbiri işe yaramıyor. . .
hayattan bezdirdi bu site beni

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.