rapidshare premium şifresi var ama hizli değil neden

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mehmet981

Katılımcı Üye
14 Ağu 2007
336
0
arkadaşlar rapidshare premium şifresi var ama normal indirirken yani free indirikende ayni 105 kb/sn felan şifreli olarak premium yani ondada ayni hiz 105 kb /sn duydugum kadari ile 300-400 kb /sn olmuyacakmi.105 de kaldiktan sonra ne gerek var şifreye demi ama açaba bir ayarimi var.

TRNooNTR

Kıdemli Üye
10 Kas 2008
2,519
0
drwxr-xr-x
Hızı 120 130 kb/sn iner ama mesela 57 60 part yada daha fazla partlı bir oyun olsun yada yüksek boyutlu veri olsun free olarak nasıl indireceksin? 57 partı teker teker mi indirceksin hayır ozman premium devreye girer.Tıkla 57 partıda hepsi birden insin.Aynı zamanda gece 1 gibide hızı 300 400 kb/sn yi buluyor. 8 k internetim var.

delima

Üye
23 Eki 2009
196
0
bak kardesım emınım bunu bılıyorsun 8 mb ıntertnet kullanıyorum bu gelen ınternet yolda kaybalıyor bıze ancak 3 4 mb ulasıyor download ederkende aynı mantık ama idm 512 ınternet hızını 100 100 kullanıyor yanı ıdm kullanmanı onerırım,

ercanist

Yeni üye
18 May 2010
4
0
selam arkadaşlar bir oyun var bu oyun herzaman saldırmak lazım cok insan tanıyor bu oyunda evli bekadar adam evine para vermiyor gb alıyor oyun parası cocuklar annesinden babasından para calıyor bu online oyun durdurmak lazım yardımcı olursanız sevinirim insanlara yazık be belki faydali brişey yaparız bu insanlara
KnightOnline oyun ismi

mehmet981

Katılımcı Üye
14 Ağu 2007
336
0
arkadaşlar hotfileyide denedim ayni hiz
anladimki bu benim internet hizi ile alakali sinirsiz 1024/256 yaziyor neyse TRNOONTR arkadaşinda dediği gib 30- 40 part indiriken faydali neyse herkese teşekkürle

mahlasım

Katılımcı Üye
29 Tem 2009
406
0
dostm rapid şifrenın görevi 1 den fazla partı aynı anda inire bilme indiriln dosyayı durdurp tekrar aynı yrden baslata bilme indrme hızını optimize edebilme yağni sonuç şu ki 1 mgbt netin varsa 107 kb indrrsn rapid şifren var dye bu 150 160 kb çıkmaz net hızın neyse odur basta belırttıgım gibi rapid şifren indirme anında internetini sömürür baska bi işe yaramaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.