Rapidshare Sınırsız Download (Beklemeden)

THE_MILLER

Katılımcı Üye
8 Ocak 2007
459
21
85
Italy // Roma
Bildiğiniz üzere rapidshare bilinen ve çok kullanılan bir site. Çok da faydalı ama herhangi bir download yaptığımızdabizi 90 dk bekleten bir site aynı zamanda.

Özellikleri
- Aynı anda birden çok download yapabilme.
- Hiç beklememe ki en önemlisi bu
- Ve rapidshare sitesile uğraştırmıyor bizi

649833713albk.jpg
Dosyayı indirdikten sonra help register diyip
name and ******** yazan yere : parag
key yazan yere de : 200201989-76536
yazıyoruz ve 30 gün değil sınırsız kullanıyoruz programı

https://tik.lat/A4S7y

Saygılar

Son düzenleme:

mrproblem

Katılımcı Üye
25 Kas 2007
375
3
gezici
DL linkinde sorun mevcut : ) düzgünü burada
güzel bir programa benziypr teşekkürler aynı zamanda : )
ayrıca denedim gayet güzel çalışmakta , teşekkür ederim

Son düzenleme:

bariscan17

Katılımcı Üye
4 Eki 2007
934
1
yanlı indirilenleri acamıyorsunuz
damage diyor dikkatli ve deneyerek program tavsiye ederseniz daha iyi olucak
yardımına tesekkürler....

danger46

Yeni üye
9 Ağu 2007
17
0
ewet arkadasım bende de aynı sorun oldu acamıyorum artık rapidshare i neden oluyor bu

ralka

Katılımcı Üye
21 Eki 2007
503
11
Dortmund / unna
rapidshare e care yok arkadaslar bosuna ugrasmayin hergun yuzlerce rus hacker bunu kirmak icin ugrasiyor onlar bile bi cözum bulamadi rapid guvenligi saglam :)

h@ckerafk

Yeni üye
7 Şub 2008
28
0
Arkadaşlar bu işe yaramıyor. Uğraşmayın çünkü bunla indirdiğiniz dosyalar açılmıyor.Rar lar çıkmıyor.Ben denedim daha önce dosyalar açılmadı.İsterseniz deneyin

Pashaes

Uzman üye
15 Eyl 2007
1,158
0
Bursa
sanıyede 1 ip deıstırıom ındırıceıım zaman durduruom daha kolay oluoo programı verılmıs olması lazım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.