Rapidshare'den %100 Sınırsız download yapın (Denenmiştir ve Sorunsuz Çalışıyor)

mehteran18

Üye
21 Ocak 2008
177
0
Selam arkadaşlar artık rapidshare'den sınırsız ve sorunsuz download yapabileceksiniz.
USDownloader 1.3.5.2 (Şuanki Son Sürümüdür.) Programı siz Turk Hack Team üyelerine özel olarak setup haline getirdim daha rahat bir kurulum yapabilesiniz diye, size sadece programı bilgisayarınıza yüklemek kalıyor ondan sonra rahatça download yapabilirsiniz. :clap
Programı bizzat kendim kullanıyorum ve sorunsuz çalışıyor. :goz:
Sizlerde biliyorsunuzki rapidshare'den dosya indirmek için artık kod girme derdi yok sadece geri sayım süresini beklemek ve indirmek kalıyor siz linkleri USDownloader 1.3.5.2'e ekleyin o sırasıyla indirsin. :durdurun
*** Kurulum ***
358xhz8.jpg

280mxxh.jpg

2n02b2b.jpg

de8w92.jpg

32znxq9.jpg

w9xm40.jpg

t7ej5e.jpg

m8l3mb.jpg

c1a54.jpg

USDownloader 1.3.5.2 ile indirdiğiniz linklerin gereksiz dosyaları program klasörünün içinde kayıt edilir. USDownloader 1.3.5.2 Cleanerla bu gereksiz dosyaların temizliğini yapabilirsiniz masaüstündeki simgeyi tıklamanız yeterli.
(Bazı Virüs Programları Cleaner programını kilitleyebilir izin verilmediği taktirde çalışmaz bilmenizde fayda var.)

r23py8.jpg

NOT :
Sadece Rapidshare için geçerlidir. Diğer download siteleri için geri sayım süresi tamamlandıktan sonra şifreyi girip downloanda devam edebilirsiniz. :clap
*** USDownloader 1.3.5.2 Modem Ayarı Videosu ***
NOT : Programı kurduğunuz dizinin içinde Reconnect klasörünü açınız ve videoda anlatılan ayarları yapınız. :clap
http://www.4shared.com/file/95406254/dbe94f01/Modem_Ayar.html
*** USDownloader 1.3.5.2 Setup ***
http://www.4shared.com/file/95406533/16986ba1/USDownloader_1352_Setup.html
RAR ŞİFRESİ: gizliyesil
Arkadaşlar Lütfen Emeğe Saygılı Olalım
Teşekkürlerinizi Çok Görmeyinki Böyle Paylaşımlar Hep Devam Etsin...

Son düzenleme:

mustafacay

Yeni üye
6 Ağu 2009
1
0
çok teşekkür ederim

gerçekten de çok teşekkür ediyorum. rapidshare den dosya indirmek bir kabustu ve hiç çözememiştik. bu program sorunsuz çalışıyor. emeklerinize sağlık.

fmd555

Yeni üye
10 Ağu 2009
1
0
kardeş rar şifresini giriyorum ancak hata veriyo kabul etmiyo neden acaba cvp verirsen sevinirim.Şimdiden teşekkürler.

dangerjaws

Yeni üye
30 Tem 2009
21
0
programı indirdim sağol fakat vermiş olduğun
RAR ŞİFRESİ: gizliyesil

hatalı düzeltirsen sevinirim
emeğine sağlık teşekkürler güzel paylaşım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.