Raporlara bakan yetkililer.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

'pump

Uzman üye
9 Ara 2022
1,436
3,133
Ağ Kablolarında Geziyor
Merhabalar herkese bu konuda bir şikayeti dile getiricem, dm den yetkili kişiye yazın demeyin yazdım :)

Benim raporlarım alayca geri bildirim edilip haksız yere mesajlarım siliniyor, çoğu zaman raporlarıma geri dönüş bile olmuyor.

Size ss ler atıcam siz okuyun yanlışım varsa düzeltin zaten tartışmaya gelmedim konuya.

nbt1qzt.png

Mesajım siyasetten ötürü silindi, kullandığım terim ise "rte" bu yani ,gidipde b partisi x partisi diye bir mesaj atmadım ben.

cümle içinde şöyle kullandım ; "rte istedi..."

Madem bunlar bile yasak peki benim raporladığım bir kullanıcı var, pp sinde terörizm resmi bulunmakta raporluyorum cevab yok
adam
üstüne post kasıyor ama hiçbir modun gözüne çarpmıyor.

KİŞİ ;

oy21d1r.png

ne ban yedi ne birşey oldu bu kullanıcıya, şuanda başka bir pp kulanıyor,
haa başka pp kullanmasınn sebebi rapordan değil sorun burda :)

hadi hepiniz görüşünü alayım şimdi gelin yorumlara..

Y4B4NC1

Katılımcı Üye
6 Ara 2022
450
210
Cumhur Başkanına hitaben saygı sınırları içinde bişi yazmakta hata yoktur ve hiç bir siyasetçi içinde bu sorun teşkil etmez adminler hatalı diye düşünüyorum ülkede sınırlı olsa da düşünce özgürlüğü mevcuttur eğer ki paylaşılan yazıda hakaret veya bı saldırganlık yoksa bu tepkiye hiç gerek yoktur. Fakat dostum forum kurallarında katı bir şekilde direk siyasi isimlerden bahsetmek yasaktır gibi bir madde varsa hatalı sensindir. Kolay gelsin.

'pump

Uzman üye
9 Ara 2022
1,436
3,133
Ağ Kablolarında Geziyor
Cumhur Başkanına hitaben saygı sınırları içinde bişi yazmakta hata yoktur ve hiç bir siyasetçi içinde bu sorun teşkil etmez adminler hatalı diye düşünüyorum ülkede sınırlı olsa da düşünce özgürlüğü mevcuttur eğer ki paylaşılan yazıda hakaret veya bı saldırganlık yoksa bu tepkiye hiç gerek yoktur. Fakat dostum forum kurallarında katı bir şekilde direk siyasi isimlerden bahsetmek yasaktır gibi bir madde varsa hatalı sensindir. Kolay gelsin.
Dostum eğer zaten kural olarak böyle birşey varsa o kullanıcınında ban yemesi lazım rahat 1 hafta oldu , admşn görmemiş olabilir dedim 2 3 defa raporladım ss ler ile.

ve ben isim den kastım rte açılımını bile yapmadım sadce 3 harf rte dedim.

'ReDLiNe

Blue Team Lideri
23 Haz 2015
7,759
3,675
23
Ankara
Raporu halleden benim siyasi mevzuların ucundan bile geçilmesi tartışmaya yol açar kim olursa olsun şahsen ben bunu istemediğim için mesajı sildim. Raporlarınız bana denk geldiğinde zaten gerekli işlemleri yapıyorum. Üslubum eğerki sizi rahatsız ettiyse kusura bakmayın. Kullanıcıya gelirsek zaten yetkim olsa kimseye bırakmam kendisini

Y4B4NC1

Katılımcı Üye
6 Ara 2022
450
210
m eğer zaten kural olarak böyle birşey varsa o kullanıcınında ban yemesi lazım rahat 1 hafta oldu , admşn görmemiş olabilir dedim 2 3 defa raporladım ss ler ile.

ve ben isim den kastım rte açılımını bile yapmadım sadce 3 harf rte dedim.
İşte şuan sen haklısın dostum bence raporuna bakan admin üst yetkililer tarafından uyarilmali ve senin üstünde işlem yapılması yasaklanmalı ayrımcılık olarak görünüyor maalesef.

Raporu halleden benim siyasi mevzuların ucundan bile geçilmesi tartışmaya yol açar kim olursa olsun şahsen ben bunu istemediğim için mesajı sildim. Raporlarınız bana denk geldiğinde zaten gerekli işlemleri yapıyorum. Üslubum eğerki sizi rahatsız ettiyse kusura bakmayın. Kullanıcıya gelirsek zaten yetkim olsa kimseye bırakmam kendisini
Dostum o zaman hemen şimdi kuralları güncellemen gerek

'pump

Uzman üye
9 Ara 2022
1,436
3,133
Ağ Kablolarında Geziyor
Hocam eğer kısaltmada olsa yasaksa mesajlar estağfurullah haklısınız ama bu durumda
o konuyla yetkili kişi kimse o kişinin de uyarılması gerekilirdi diye düşünüyorum.

'ReDLiNe

Blue Team Lideri
23 Haz 2015
7,759
3,675
23
Ankara
Hocam eğer kısaltmada olsa yasaksa mesajlar estağfurullah haklısınız ama bu durumda
o konuyla yetkili kişi kimse o kişinin de uyarılması gerekilirdi diye düşünüyorum.
Ya şahsen kısaltma değilde genelde hani siyasi isimler geçse bile kavga çıktığına geçmişte şahit oldum bu sebepten dolayı sildim mesajınızı

Edit: kullanıcı mevzusunda cidden yetkim yok hani

'ReDLiNe

Blue Team Lideri
23 Haz 2015
7,759
3,675
23
Ankara
Kanka hangi konu link biraksana okumak istiyorum kaçırdım galiba
Hani konu link bıraksamda okuyamazsınız malum yetkinizin olmadığı yerlerde veya postlar silinmiş olabileceğinden dolayı

Ancak dediğim gibi yani bir tık dikkatli olmakta fayda var bu isimler mevzusu olsun diğer durumlar olsun.

"Aga bana garezi var" muhabbeti olsun asla istemem çünkü üyelerimizin iyiliğini düşünmek zorundayız

'pump

Uzman üye
9 Ara 2022
1,436
3,133
Ağ Kablolarında Geziyor
Hani konu link bıraksamda okuyamazsınız malum yetkinizin olmadığı yerlerde veya postlar silinmiş olabileceğinden dolayı

Ancak dediğim gibi yani bir tık dikkatli olmakta fayda var bu isimler mevzusu olsun diğer durumlar olsun.

"Aga bana garezi var" muhabbeti olsun asla istemem çünkü üyelerimizin iyiliğini düşünmek zorundayız
"Aga bana garezi var" güzel değindiniz hocam ama insan ban yiyince karşıdaki de kuralları çiğnemesine rağmen ban yemiyorsa ortaya malesef bu düşünce çıkıyor.

'ReDLiNe

Blue Team Lideri
23 Haz 2015
7,759
3,675
23
Ankara
"Aga bana garezi var" güzel değindiniz hocam ama insan ban yiyince karşıdaki de kuralları çiğnemesine rağmen ban yemiyorsa ortaya malesef bu düşünce çıkıyor.
Cidden yetkim olsa hani "ayrımcılık" mevzusuna girmem kurallar konusunda hatalarım olsa da dikkatli birisiyimdir. Yani üst düzey yönetimden birine denk geldiginizde dm atmanız veya herhangi bir yetkiliye dm yoluyla kanıtlarınızı atmanız yeterlidir. Ha eğer attığınız halde devam ediyorsa o zaman yetkiliyide şikayet edebilirsiniz. İnanın bana şu aralar üst düzey yönetim olan biteni dikkatle izlemektedir.

'pump

Uzman üye
9 Ara 2022
1,436
3,133
Ağ Kablolarında Geziyor
Cidden yetkim olsa hani "ayrımcılık" mevzusuna girmem kurallar konusunda hatalarım olsa da dikkatli birisiyimdir. Yani üst düzey yönetimden birine denk geldiginizde dm atmanız veya herhangi bir yetkiliye dm yoluyla kanıtlarınızı atmanız yeterlidir. Ha eğer attığınız halde devam ediyorsa o zaman yetkiliyide şikayet edebilirsiniz. İnanın bana şu aralar üst düzey yönetim olan biteni dikkatle izlemektedir.
Hocam bu konuyu açmadan bir kaç saat önce dm ile mod liderine yazdım ama sonuç alamadım.
Zaten dediniz benim yetkim değil diye sizin üzerinize alınacak birşey yok, her o kimse eleştirim onadır...

'ReDLiNe

Blue Team Lideri
23 Haz 2015
7,759
3,675
23
Ankara
Hocam bu konuyu açmadan bir kaç saat önce dm ile mod liderine yazdım ama sonuç alamadım.
Zaten dediniz benim yetkim değil diye sizin üzerinize alınacak birşey yok, her o kimse eleştirim onadır...
Yok ya senin mesaja bakan benim ancak adamı bilmiyorum onun dışında elimden bir şey gelirse 7/24 yazabilirsiniz

Riocy

Yeni üye
9 Ara 2022
50
16
Merhabalar herkese bu konuda bir şikayeti dile getiricem, dm den yetkili kişiye yazın demeyin yazdım :)

Benim raporlarım alayca geri bildirim edilip haksız yere mesajlarım siliniyor, çoğu zaman raporlarıma geri dönüş bile olmuyor.

Size ss ler atıcam siz okuyun yanlışım varsa düzeltin zaten tartışmaya gelmedim konuya.

nbt1qzt.png

Mesajım siyasetten ötürü silindi, kullandığım terim ise "rte" bu yani ,gidipde b partisi x partisi diye bir mesaj atmadım ben.

cümle içinde şöyle kullandım ; "rte istedi..."

Madem bunlar bile yasak peki benim raporladığım bir kullanıcı var, pp sinde terörizm resmi bulunmakta raporluyorum cevab yok

adam üstüne post kasıyor ama hiçbir modun gözüne çarpmıyor.

KİŞİ ;

oy21d1r.png

ne ban yedi ne birşey oldu bu kullanıcıya, şuanda başka bir pp kulanıyor,
haa başka pp kullanmasınn sebebi rapordan değil sorun burda :)

hadi hepiniz görüşünü alayım şimdi gelin yorumlara..
bu çocuğu bende gördüm dedim içimden bu tip ne la ama raporlamayı unuttum maalesef

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.