RAR Dosyaları Açılmıyor!

EnesChibi

Üye
30 Tem 2017
117
0
/admin.php
Tamam sakin ol ve az daha betimle sorununu. Tam olarak açıkla. Öyle açılmıyor dersen sorarlar tabi yüklü mü diye.
Hocam bakın bende bir virüs var çoğu programı bozuyor. Oyunlarım, bazı programlar, bazı sitelere giremiyor vs vs. Ne yapacağımı bilmiyorum bir akıl verin. RAR dosyalarını da açamaz oldum :'(

Dosyanın sonunda .rar yazıyor ya, biz ondan yüklü mü diye sormuştuk.

Bütün dosyalarda böyle mi, yoksa sadece indirdiğiniz o dosyaya özel bir sorun mu?

bütün hepsi hocam

Moderatör tarafında düzenlendi:

R4V3N

Adanmış Üye
3 Tem 2016
6,250
38
26
Kocaeli

Hocam bakın bende bir virüs var çoğu programı bozuyor. Oyunlarım, bazı programlar, bazı sitelere giremiyor vs vs. Ne yapacağımı bilmiyorum bir akıl verin. RAR dosyalarını da açamaz oldum :'(

bütün hepsi hocam

Herhangi bir hata da vermiyor

http://www.turkhackteam.org/off-top...-eski-yeni-herkes-stajyer-asistan-kulubu.html

Rar dosyaların en küçük sorunun. Virüsler bolsa sana direk format atmanı öneririm. Ama bir şekilde antivirüs de kurabilirsin. Ama ne kadar çözebilirsin Allah bilir. Sen en iyisi temizinden format at.

Corle0ne

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Haz 2016
9,593
502
StPetersburg

Dosyayı açarken hata alıyor musun?

Eğer alıyorsun hatayı ekran görüntüsü alıp buraya at ona göre cevap verelim, yanlış yönlendirme yapmayalım

AdwCleaner 7.0.8.0,

Malwarebytes Anti-Malware 3.3.1.2183

https://www.gezginler.net/indir/guvenlik/virus-tarama/

bu iki uygulamayı yükleyip virüs taraması yaptırabilirsin, eğer sorun çözülmezse "Combofix" yükle

'Teorina

Kadim Üye
13 Tem 2015
5,086
1
89
22

Dediğiniz gibi bilgisayarınıza virus bulaşmış ise combofix yada benim kullandığım malwarebytes programını bilgisayarına kurmayı dene ve bilgisayarını tarat. Virusleri otomatik bulur ve siler, merak etmek. İyi forumlar :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.