Rar şifresi LAzm :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

djcapkin

Özel Üye
18 Ağu 2008
8,219
57
Türkiye
Arkadaşim yeni çiktiysa veren kişi pas vermesi lazım demekki yalan yalniş birşey hiylenin işlevini söle ona göre bakalim yüzlerce hiyle var .....

velialtinay

Yeni üye
11 Ocak 2008
24
0
36
Antalya
Metin2 oyunn bütün hilesini yapan

MrCybucH Diye bi adam

lehçe bilen biri arkadas sitesini konuları okuttum adam sadece sitesine vip üye olanlara verioyormus rar şifrelerini

bu bir ticaret hilesi oyunda video izlerseni görebilrsniz

karısadaki itemlerini koyuyor normalde o kabl basmadan itemler sana gelmez ama o porgram kabl basmıs gösteriyor karsıdaki ve bizde kabule bastıgımız anda itemler bize geciyor...

velialtinay

Yeni üye
11 Ocak 2008
24
0
36
Antalya
Bu indirdigim site : http://www.metin2.biz/m2-hile/207076-iste-ticaret-hack-programli-videosuda-var.html

Bu programı yapan kişinin sitesi : http://metin2hacked.ubf.p

Buda Adamın program arşivi : http://www.4shared.com/dir/12218123/c4a2f87d/sharing.html

Buda yaptıgı programların videoları : http://www.youtube.com/profile?user=MrCybucH&view=videos#play/uploads

Buda benim aradıgım programın videosu : http://www.xfire.com/video/c3b6d/

Kusura bakma 40 msjım olmadıgı için pm atamadım

Yanlız indirigim sitede herkez rar şifrei arıyor ama kimse bulamamıs daha bir sürü cvp yazılmış

Sanırım ingilizce degil cünkü adam polanyalı sanırım dili Lehçe .....

shergar5555

Katılımcı Üye
14 May 2009
728
0
keşke bilseydim :=)
Koskoca Turk Hack Teamda Kimse Bulamadımı Yane

ewet koskoca turkhackteam işi göcü bıraktı kıytırık bir oyun oyun hilesinin peşine düştü.
ilk önce yardım istemeyi öğren sonra yardım iste. oyunu hiç oynamadığım halde saatlerdir şifreyi bulmaya uğraşıyorum. bunu bana yaptıran şey bu siteye duyduğum saygıdır. sen hile yapmışsın yada yapmamışsın bana bir karı yok.

shergar5555

Katılımcı Üye
14 May 2009
728
0
keşke bilseydim :=)
arkadaşlar konuyu derinlemesine araştırdım ama size kötü bir haberim var. böyle bir hile mevcut ama hleyi kodlayan kişi ile temasa geçmeniz gerek. öncelikle bu şahsa belirli bir miktar para ödüyorsunuz sonra size bir tane indirme linki ve rar dosyasının şifresini yolluyor. yinede sitelere bakmaya devam ediyorum eğer herhangi bir sitede bu şifre yazılı ise o şifreyi mutlaka bulurum. saygılar..

Son düzenleme:

velialtinay

Yeni üye
11 Ocak 2008
24
0
36
Antalya
Ewt hocam onu biraz bende araştırdım sitesinde biraz türkceye cevirmeye calıstım
sitesine vip üye olanlara vericem sadece şifreyi diyo :diablo

İlginiz içinde Teşşekkürler Arkadaşlar

utku_00

Üye
7 Ara 2008
142
0
Ev
Znajomi z tej nowej wersji Hack sprawnego handlu Pozycja Kontroler może zrobić ...

Sztuczne gier ...
Nie można zapominać, że mój klawy

Aga Öldüm Bulana Kadar Bu Tam Deil Devamını Çevirip Vericem ...

Lehçedir...

tamir

Üye
23 Şub 2008
85
0
"RAr şifresi : beyler bunun adındadır şifre eminim %100 hani açınca mavi yerdeki yazılar war ordadır"
ALINTIDIR
bunu buldum ve dosyayı pek indiremek istemediğim için size veriyorum belki şifreyi bulursunuz.olup olmadığını bilmiyorum bulduğum yerde oluyor diyor ama emin değilim.Şifre çalışırsa +rep:twist

Son düzenleme:

BL4CK35

Yeni üye
14 Tem 2009
32
0
selam bu time yeni üye oldum 16 yasındayım 150 adet sifre kırıcı program 2000 gb hardis yedek cıkarılabilir hardiskimdir icinde bulunduruyolarım simdi arakdas icin bunu kırabilim yanlız bilgigim kadarıyla aslında basit bir sey
1)=programı rar sifresinden kurtarmask icin orjinal arşif alman lazım
2)= programın rar sifresi genelde site ismi olur
3=)bende bulun programlardan yayarlanmak
4=:=) the end programı ile kodlamalrı kolonlaya bilirm yani programı kendim yazabilirim bunu düsündümüz mü hic :D

BL4CK35

Yeni üye
14 Tem 2009
32
0
arkadlasler :( programı öle bir sifrelemis ki 1.000.000.000 olasılık var :( adam mın yurdısı knight _silkroad_karahan online _wow_mu online_metin2_ogame_warrock_ v.b online oyunlarda alısferis yeni trede hack yapapım sundunu fakat rar sifresini koyamdamını bıldum neden sifreliyim rar sifresi koymadına gelince bizimde haker olamamızı hacker sayısını yükseltmek amacı oldunu buldum adam frasanın gizemli hackeri bu sadce 5 dkl lık bir urası onu 1 siteye koymus timi lik leri cogaltmıs sifreleri öle bir program yazmalısnız kendiniz onun aklının yandana üstün olasınız :=)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.