Rasberry Pi aldım YARDIM!!

ekinsipahi

Üye
11 Ocak 2016
58
2
Arkadaşlar 2 gün önce rasberry pi şimdi geldi ama neler yapabilirim bilmiyorum. Kali KULLANIYORUM kali kurulabiliyormus diye ogrendim. telefondan hack sistemide kurabiliyormusun onları anladım ama. Daha ne yapabilirim bilgisi olan anlatsın lutfen mr.robotun 4üncü bölümünde raspberry pi yi yerleştiriyordu şikrette bir yere sonra bişieyler yapıyordu birsürü sey yaplılıyormus ama ben hack için ne yapabilirim onu ogrenmek istiyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.