Rat ağımdaki yabancı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

!RéM

Katılımcı Üye
19 Haz 2009
334
0
Arkadaşlar test amaçlı dün akşam üzeri trojeni virüs totale attım.Fakat bugün 1-2 tane yabancı pc geldi ağıma.Birtanesi sabahtan beridir ağımda hiç bişe yapamıyorum izleyemiyorum vs. felan ama kaldı ağımda.

Sizce bi problem olurmu

MkWLn9.jpg

Prometh

Katılımcı Üye
9 Nis 2013
845
0
Yalova
Arkadaşlar test amaçlı dün akşam üzeri trojeni virüs totale attım.Fakat bugün 1-2 tane yabancı pc geldi ağıma.Birtanesi sabahtan beridir ağımda hiç bişe yapamıyorum izleyemiyorum vs. felan ama kaldı ağımda.

Sizce bi problem olurmu

MkWLn9.jpg

Virüs totalin raporlama muhabbeti kardeşim o . Hiç bir işe yaramaz . Botlar indirip dosyayı tarıyor :)

!RéM

Katılımcı Üye
19 Haz 2009
334
0
Anladım ustada hiç olmazdı en son dün akşam üzeri attım bugun sabahtan berıdır bu eleman devam olmak üzere yurtdışı pc lerı gelip gelip gidiyor aynı pcler

Ahyx

Katılımcı Üye
21 Ağu 2016
640
0
Secret kb.
Serbest bırak(Bağlantını kes o sunucu ile) o bilgisayarı sorun çıkabilir.
Nede olsa resim değil virüs bulaşmış sunucuya eğer virüsü bulurlarsa senide bulmaları normal bi durum.

!RéM

Katılımcı Üye
19 Haz 2009
334
0
Fudlamadım bağlantıyı kesemiyorum o bilgisayar ile hala ağımda hiç bişe yapamıyorum o bilgisayara

gXyMgR.jpg

VirüsTotalden geldi ama 2gündür gitmedi öyle takıldı kaldı

SeriKurt

Katılımcı Üye
24 Şub 2014
474
1
SliconValley
Virüstotal'in azizliği o :) Bende 1 senedir gidip geliyor o. Bağalntıyı kesemiyoruz. Kes desekte rata komutu gönderemeden. Bot kapatıyor kendini. Benim bildiğim tek yolu kullandığın ağ bağlantı yolu neyse onu değiştirmen (no-ip,duck-dns vb.).

!RéM

Katılımcı Üye
19 Haz 2009
334
0
Virüstotal'in azizliği o :) Bende 1 senedir gidip geliyor o. Bağalntıyı kesemiyoruz. Kes desekte rata komutu gönderemeden. Bot kapatıyor kendini. Benim bildiğim tek yolu kullandığın ağ bağlantı yolu neyse onu değiştirmen (no-ip,duck-dns vb.).

Anladım hocam.Yok bi sorun olmayacaksa kalsın öyle rahatsız etmiyor beni ama kalıcı olunca işkillendim biraz açıkcası.Yorumun için teşekkür ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.