RAT Atıldıktan sonra Veri Aktarımında Hangi Yöntem Daha Güvenli?

15 Eki 2019
214
26
hocalarım maalesef bilgisayarım yok. kısa süreli vds alıp kişiye rat atsam, ondan gelecek verileri bi yere çekme gibi bi şansım varmı, kendi modemimin ftp portunu versem riskli mi. velevki yaptım veriyi ftp nasıl aktaracak

Eratronos

Ar-Ge Ekibi Asistanı
8 Kas 2021
159
79
(LPSTR)"dxeiz.exe";
Genelde bunun için TCP kullanılır, aradaki bağlantı daha güvenli ve veri aktarımı sağlamdır. Eğer FTP kullanmak istiyorsanız da karşı tarafa sızdıktan sonra yazmış olduğunuz kodun 21 Portunda bir FTP kurması ve sizin de buna uzaktan bağlanmanız gerekir. Normal kullanıcılar bu bağlantının kaynağını anlamaya bilirler ama işi bilen kişi sizi bulur. Bunun önüne geçmek ve güvenliğinizi artırmak için köprü mantığını kullana bilirsiniz.

15 Eki 2019
214
26
Rat yerine stealer daha iyi iş görür diye düşünüyorum port ve ip sıkıntın olmaz
eyvallah hocam
Genelde bunun için TCP kullanılır, aradaki bağlantı daha güvenli ve veri aktarımı sağlamdır. Eğer FTP kullanmak istiyorsanız da karşı tarafa sızdıktan sonra yazmış olduğunuz kodun 21 Portunda bir FTP kurması ve sizin de buna uzaktan bağlanmanız gerekir. Normal kullanıcılar bu bağlantının kaynağını anlamaya bilirler ama işi bilen kişi sizi bulur. Bunun önüne geçmek ve güvenliğinizi artırmak için köprü mantığını kullana bilirsiniz.
kopru mantıgı nedir hocam. karşı taraf bilgisiz ama siber sever affetmez

yosabe06

Üye
19 Ağu 2016
73
33
hocalarım maalesef bilgisayarım yok. kısa süreli vds alıp kişiye rat atsam, ondan gelecek verileri bi yere çekme gibi bi şansım varmı, kendi modemimin ftp portunu versem riskli mi. velevki yaptım veriyi ftp nasıl aktaracak
Günümüzde kütüphanelerin çoğalmasıyla işler kolaylaştı, geleneksel yöntemlerden bağımsız olarak çözümleri daha kolay üretebilirsin.
C# daa torsharp adında bir kütüphane var bunu projene dahil et ardından telefonuna veya bilgisayarına web server programı kur, tor configden ayarlarını yapıp bir onion servis oluştur.
server-side kısmında gelen post-get yakalayıp veri tabanına yaz..

bu dediklerimi bilmiyorsan mesajımı alıntıla yardım ederim.

15 Eki 2019
214
26
Günümüzde kütüphanelerin çoğalmasıyla işler kolaylaştı, geleneksel yöntemlerden bağımsız olarak çözümleri daha kolay üretebilirsin.
C# daa torsharp adında bir kütüphane var bunu projene dahil et ardından telefonuna veya bilgisayarına web server programı kur, tor configden ayarlarını yapıp bir onion servis oluştur.
server-side kısmında gelen post-get yakalayıp veri tabanına yaz..

bu dediklerimi bilmiyorsan mesajımı alıntıla yardım ederim.
hocam kavramlara biraz hakimimde hiç tecrübem yok yardımcı olursanız çok sevinirim

Ara bağlantıdır, bağlanacağı IP den önce bir adet farklı proxy kullanarak farklı bir yerden bağlantı kurulur. Eğer işinde iyiyse tabi buluna bilir fakat zordur.
eyvallah hocam da biz işi garantiye alalım siberi hafife almayalım

lyxG

Üye
15 Ocak 2019
241
26
güvenliğin için vds kullanabilirsin, lakin network tünellemek için portmap io veya playit kullanılabilir. Eğer hazır rat kullanıyorsan S400 veya xworm iş yapar. Eğer ki andorid ise octo veya ermac kullan. Cracks çöptür :D Ayretten steal çekerek şifre, cookie, civciv ve crypto ları dump edebilirsin.

15 Eki 2019
214
26
güvenliğin için vds kullanabilirsin, lakin network tünellemek için portmap io veya playit kullanılabilir. Eğer hazır rat kullanıyorsan S400 veya xworm iş yapar. Eğer ki andorid ise octo veya ermac kullan. Cracks çöptür :D Ayretten steal çekerek şifre, cookie, civciv ve crypto ları dump edebilirsin.
hocam ratı sisteme kalıcı şekilde yapıştırabileceğim yöntem varmı yani formatın işlemeyeceği. önerdiğiniz steal varmı acaba?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.