Rat da loglar kayboluyor

benbatuu

Yeni üye
12 Mar 2023
2
0
merhaba değerli dostlarım bir sorunum var sorunum da şu oluşturduğum rat da port ve ip giriyorum (ngrok ile de denedim duckdns ile de) ve exeyi oluşturuyorum başka pc de çalıştırıyorum log da görünüyo ve kontrol edilebiliyo ama kendi pcmi ya da virtualboxımı kapatıp açınca logda ki ratlananlar gidiyo ve birdaha gelmiyo ptogramımda sıkıntı yok 3 4 tane farklı uygulamada da aynı bunu nasıl düzeltebilirm yardımcı olursanız sevinirim.

Carlonhack

Uzman üye
20 Şub 2022
1,293
324
merhaba değerli dostlarım bir sorunum var sorunum da şu oluşturduğum rat da port ve ip giriyorum (ngrok ile de denedim duckdns ile de) ve exeyi oluşturuyorum başka pc de çalıştırıyorum log da görünüyo ve kontrol edilebiliyo ama kendi pcmi ya da virtualboxımı kapatıp açınca logda ki ratlananlar gidiyo ve birdaha gelmiyo ptogramımda sıkıntı yok 3 4 tane farklı uygulamada da aynı bunu nasıl düzeltebilirm yardımcı olursanız sevinirim.
Sorun ipnizin statik olmaması

UmutSuzDum

Katılımcı Üye
1 Ara 2018
632
138
Yeni Zelanda
statik olarak varsayıyorum auto startup kapalı olabilir yada olmayabilir direkt autostartup yada virüs programı pc kapatılıp açılınca siliyor olabilir hangi ratı kullanıyorsun?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.