rat dosyasında polis yakalarmı

hackeralp24

Uzman üye
17 Ağu 2011
1,703
0
TurkHackTeam
serveri bulabilir ama içini açıp bakamaz hangi ip üzerinden geldiğini buda demek oluyorki bulamazlar hele hele ıp numarası gizli iken

ıpyi nasıl bulamaz ben bile rahatlıkla bulabiliyorum rat yediysem kim atmış diye

polis anında bulur kardeşim serveri bulurlarsa kapında olurlar anında adamın şikayet ettiğini duyarsan hemen serveri sil adamın pcsinden ama yinede bulabilirler

Dienw

Katılımcı Üye
29 Mar 2013
865
0
Belli Değil
ıpyi nasıl bulamaz ben bile rahatlıkla bulabiliyorum rat yediysem kim atmış diye

polis anında bulur kardeşim serveri bulurlarsa kapında olurlar anında adamın şikayet ettiğini duyarsan hemen serveri sil adamın pcsinden ama yinede bulabilirler

aslında bu tip konuları açmadan önce ratları iyi bi' crypter yapıp atsalar böyle konu açmalarına gerek kalmaz ama neyse önüne geçilmiyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.