RAT Hazır Port Açık Fakat İnsanlara Yediremiyorum Hiç Kurbanım Yok

Emo3176

Yeni üye
18 May 2020
25
1
6
23
İstanbul
Konuda Belirdiğim gibi arkadaşlar rat çalışıyor herşey stabil kurban gelmeme problemide yok herşey çözüldü sadece crypter yok aam anti-virüs kapatılması gereken hile şeklinde paylaşıyorum fakat hiç kurban kasamıyorum forumlarda hile pylaşıyorum kaldırıyorlar youtubede paylaştım ban yedım discorda minecraft sunucularına atıyorum indiren yok inerken sıknıtı cıkmasın diye rara password bile koydum ama tık yok arkadaşlar yardım ederseniz çok sevinirim ya şoyle 50 kurban bile yeticek biraz eğlenmek istiyorum :'( garibanın yüzü gülürmü be

'Ra

Ticaret Kategori Sorumlu Yardımcısı
21 Kas 2015
2,427
49
973
Merhabalar

garibanın yüzü güler mi bilmem ama sosyal mühendisliği iyi kullananların yüzü hep gülmüştür size önerim onu yapamıyorum yardım edin diye konu açarsanız zaten yapamayacaksınız kendinizi sosyal mühendislik alanında geliştirin elbet bir gün sizinde yüzünüz güler belki.

İyi Forumlar

akla46

Katılımcı Üye
5 Şub 2022
267
73
Konuda Belirdiğim gibi arkadaşlar rat çalışıyor herşey stabil kurban gelmeme problemide yok herşey çözüldü sadece crypter yok aam anti-virüs kapatılması gereken hile şeklinde paylaşıyorum fakat hiç kurban kasamıyorum forumlarda hile pylaşıyorum kaldırıyorlar youtubede paylaştım ban yedım discorda minecraft sunucularına atıyorum indiren yok inerken sıknıtı cıkmasın diye rara password bile koydum ama tık yok arkadaşlar yardım ederseniz çok sevinirim ya şoyle 50 kurban bile yeticek biraz eğlenmek istiyorum :'( garibanın yüzü gülürmü be
virüsü fudladıktan sonra mesala birinle iletişime geçtikden sonra işte onu ölçüp tartıkdan sonra işde adam garafik yapıcak ama parası yok sende diceksin phoshopun bende bedava hali var yükle para vermeden kullan diceksin mesala tak adam yiyecek vs vs böyle böyle geliştirerek yedirmen lazım ve vds den felan yaparsan daha iyi olur tabikide daha sağlıklı

19 Haz 2023
232
6
154
Ankara
Öncelikle merhaba kurban kasmak kesinlikle zordur, kurban kasmak için Sahte Web Siteler açılıp oradan kurban kasmayı deneyenler var, ya da sosyal medya platformlarında "sms bomber" tarzında binderlayıp paylaşım yapıyorlar.

Emo3176

Yeni üye
18 May 2020
25
1
6
23
İstanbul
Merhabalar

garibanın yüzü güler mi bilmem ama sosyal mühendisliği iyi kullananların yüzü hep gülmüştür size önerim onu yapamıyorum yardım edin diye konu açarsanız zaten yapamayacaksınız kendinizi sosyal mühendislik alanında geliştirin elbet bir gün sizinde yüzünüz güler belki.

İyi Forumlar
bu konuda yardım istiyorum sizden

bana hızlı 50 60 kısı dusurse yetecek bir yontem verirmisiniz veya virisi undetected yapmam için njrat kulanıyom

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.