RAT İçin kurban alacağım forum sitesi

Random7

Üye
14 Şub 2016
87
0
GORA
DOSTUM EN MANYAK SOSYAL MÜHENDİSLİK BİLGİSİDİR TR GG SİTELERİ AÇ 5 6 TANE WOLFTEAM BEDAVA HESAP DİE FİLAN TXT YE AT RATI HESAP KOYMA RATI YEDİN LA BEBE YAZ WEQ..EWq.rwq BEN ÖLE YAPARAK 300 Ü GEÇİK KİŞİ DÜŞÜRDÜM SADECE 4 SAATTE

ÖRNEK OLARAK SİTE WİX DEN KURABİLİRSİN

MİNECRAFT PREMİUM ACCOUNT TXT DİE ATABİLİRSİN
WOLFTEAM BEDAVA ÇARLAR TXT
ZULA BEDAVA ÇARLAR TXT
WOLFTEAM BEDAVA JP KODLARI TXT

n0hero

Yeni üye
17 Ağu 2015
7
0
Vallahi ben bi türlü RAt işini beceremedim iş güç derken üstüne düşemedimde.
Bi Askere gitmedne önce ayarlayo verdim pat 1 ay sonra asker olduk iyimi :) Yaklaşık 2- senedirde takipde kalamadım şimdi kurum vs yardımcı olacak arkadaş varsa çok memnun olurum

Redmama

Uzman üye
24 Haz 2016
1,624
2
DOSTUM EN MANYAK SOSYAL MÜHENDİSLİK BİLGİSİDİR TR GG SİTELERİ AÇ 5 6 TANE WOLFTEAM BEDAVA HESAP DİE FİLAN TXT YE AT RATI HESAP KOYMA RATI YEDİN LA BEBE YAZ WEQ..EWq.rwq BEN ÖLE YAPARAK 300 Ü GEÇİK KİŞİ DÜŞÜRDÜM SADECE 4 SAATTE

ÖRNEK OLARAK SİTE WİX DEN KURABİLİRSİN

MİNECRAFT PREMİUM ACCOUNT TXT DİE ATABİLİRSİN
WOLFTEAM BEDAVA ÇARLAR TXT
ZULA BEDAVA ÇARLAR TXT
WOLFTEAM BEDAVA JP KODLARI TXT

Kardeşim onlar yaramaz boş işler youtube falan.

GroMsx125

Kıdemli Üye
5 Haz 2016
3,018
5
23
J A P O N Y A
Vallahi ben bi türlü RAt işini beceremedim iş güç derken üstüne düşemedimde.
Bi Askere gitmedne önce ayarlayo verdim pat 1 ay sonra asker olduk iyimi :) Yaklaşık 2- senedirde takipde kalamadım şimdi kurum vs yardımcı olacak arkadaş varsa çok memnun olurum

Yarın pm atarsanız. Hallederim hocam. + Türkçesini ve sorunsuzunu kurabilirim. Darkcometin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.