Rat ile ilgili yardım

gala05

Yeni üye
3 Ağu 2009
47
0
Arkadaslar 2010 da turkojan :D mesur oldugu zamanlar bu ısı yapıyor kurban alıyordum

Simdi bazı sebeblerden dolayı tekrar baslayıp bı kac kısının pcsını kontrol etmem gerekıyor ama ne yaptıysam bu yenı programlarla yapamadım DarkComent Spy-net ikisinide denedım

Yaptıgım işlemler modemdem portlarımı acıyorum su sekılde

ondan sonra duckDns kullanıyorum no-ip kapanmıs galıba ve 2 rattanda server olusturuken host adresını ve portları qırıyorum ve serverı olusturuyorum olusan servera kendım tıklıyorum bısey olmuyor sonra 2. bılgısayarıma flash bellekten atıp onda acıyorum yıne bısey olmuyor nerde yanlıs yapıyorum bı yardım edermısınız rica etsem:RpS_blushing::RpS_blushing::RpS_blushing::RpS_blushing::RpS_blushing::RpS_blushing::RpS_blushing:

gala05

Yeni üye
3 Ağu 2009
47
0
host adresımı arac cubuguna yapıstırıp enterbasınca benı modeme atıyor yanı oda calısıyor ama cozemedım sorunu

Yardım edecek kıımse yokmu yada elınde Flux rat olan bırı varmı onda hıcbı sıkını yasamamıstım bu zamanakadar

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.