Rat ile yaptığınız virüsü nasıl gönderiyorsunuz?

yunuas45

Yeni üye
25 Ağu 2022
3
0
Selamın Aleyküm arkadaşlar.
2008 yılından beri hack işiyle uğraşıyorum.Geçen tekrar başlayayım dedim çok değişmiş.Virüsü yayacak konu oluşturacak forum sitesi aramaya başladım.Tüm forumlar güncel adminler uyanık.Acaba siz yaptığınız virüsü nasıl gönderiyorsunuz?

YTSKN

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
972
8
UnderGround
Yedireceğin kişi seni taniyorsa eğer ve yazılım ile zamaninda ilgilendigini biliyorsa "kanka bi uygulama yaptım denesene sende açılacak mı?" diye yazdiktan sonra dosyayi gönder. Eger yazılım ile uğraştığını bilen biri degil ise önce photoshop üzerinden "kanki program yapıyorum nasıl görünüyor ? " diyerek önce kendine zemin hazırla bir kac gün sonrada " Denesene sende çalışacak mi diye gönder" yer büyük ihtimalle

Sokrat_ART

Üye
30 Kas 2021
227
204
Antalya
Forumdaki sosyal Mühendislik kategorisini inceleyebilirsin tanıdığın birisi için ise seçenek çok fakat tanımıyorsan onun karşısına çıkmasını sağlayabilirsin ilgisini çekecek bir şeyi evine bırak sokağına bırak görmesini sağla sosyal ağlar üzerinden reklam, tanıtım adı altında hareket edebilirsin.

'GHOST

Uzman üye
31 Mar 2022
1,387
568
Selamın Aleyküm arkadaşlar.
2008 yılından beri hack işiyle uğraşıyorum.Geçen tekrar başlayayım dedim çok değişmiş.Virüsü yayacak konu oluşturacak forum sitesi aramaya başladım.Tüm forumlar güncel adminler uyanık.Acaba siz yaptığınız virüsü nasıl gönderiyorsunuz?
Artık daha çok manipülasyona dayandığı için sosyal mühendislik teknikleri kullanılarak bu tür işlemler gerçekleştiriliyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.