Rat,Keylogger,Fud,trojen sorunu,sorusu olan herkeze

berke009

Katılımcı Üye
13 Kas 2011
275
0
Herkezin Çok sorunu olan bir konu Port
Arkadaşlar ilk önce benim modemimim ara yüzü ne diye keninize sorun çünkü bu lazım onu CMD den İpconfig den modem arayüzü den bulabilirsiniz yada çağrı merkezi arayarak sonra
burdaki port acma sitelerinden yardım alın
TÜM Modemlerde Port Acmak (Resimli) - Ezberim

Modem Port Açma - ESCOM Bilişim ve Teknoloji Hizmetleri

yapamadınız diyelim konu altına yazın mutlaka bakarım yada yardıcı oluak kişiler çıkar

gelik 2. soruna Ayarlar-Kurban gelmiyor
1-no-ip kontrol edin mutlaka bi sorun olmadını anlayana kadar bakın
2-serveri kendinde actıysan no-ip yi kapa gelmesse 4 ü oku
3-fudladın bozulmuş olabilir
4-portunu doğru acmamışsındır(TEST PORT)turkojen inkini deneyin link bulamadım bulduğu an eklicem
5-hiç biri olmadı diyeli Konu altana yazın ben yada başka birileri mutlak yardımcı olur

Keylogger
Arkadaşlar keylogger arıyorum diyorsanız aradığınız her şekil şemale göre AR-GE de var

Keylogger Sorunları

1-gmailini kontrol et yanlış girmiş olablirsin
2-keylogger bozuktur yanlış kodlanmış olabilir(THT DE imkansız)
3-baktın olmuyor Konu altına yaz ben yada birileri mutlak yazar

Fudlama
Arkadaşklar Fud çok kolay Crypter deniyo rat serverleini rahatlıkla antilerden kaçırabiliriz bunla nerden indircez diye sormayın Undetected bölümüde dolucana var ama
uyarı lütfen Crypterları fudları Vürüstotal Jottti ye taratmayın rapor gönderdiği için fudları bozmaktadır

Trojen
Arkadaşlar Cd-rom acıp kapayan kod .Bat uzantılı Vürüsleri aşağıda paylaşırsanız sevinirim hem daha temiz bir yardım bölümü olur

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.