rat/keylogger vsvs anlayan bi yardımcı olsun

trkklnc

Yeni üye
28 Haz 2015
35
0
bolu
Öncelikle herkese Selamın Aleyküm,elimde birinin ip adresi var,fakat yapabileceğim şeyler kısıtlı diye düşünüyorum internetten rat veya keylogger programı indirmeye çekiniyorum zaten kullanmayı biliyorum desem de yalan olur herneyse arkadaşlar ip adresi elimde,kaybettiysem bile hemen öğrenirim benim karşı pc yapmak istediğim şeyler fare/klavye kontrolü (tamamiyle şaka amaçlı olacak ve kendisi bunu yaptığımı bilecek) kamera kontrolü (benim pc den onun kamerasına bakma) :mml) ve en önemlisi olarak c ve d sürücülerine varsa e f sürücülerine de kontrol sağlamak istiyorum internetim sınırsız ( ne hız nede akk vsvs hiçbişey yok) önerilerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum yardıma teşekkürüm sonsuzdur bir tuşa basmak zor değildir teamwiever dan veya skype dan da yardımcı olabilirsiniz

MR MGD

Üye
21 Kas 2015
55
0
Bunlar için rat atman. Azcıkta Sosyal mühendislik yap şu diyaloğu kur eğer oynadıgınız bir oyun var ise ;

-Kanka oyunda hack buldum acayip birşey
-banane (felan derse)
-bidaha istersen yeminle vermem (felan de istiyecektir)
-tamam tamam ver

Sonra şunları de kanka oyunun hackı oldugu için program saten hack antivirusleri kapat siler de.
Tamam der ve indirir. Sonra dilediğin şeyi yapabilirsin.

mertonit

Yeni üye
21 Kas 2015
10
0
Beyler benimde bi sorum olcak şimdi darkcomet'de server oluşturduk diyelim bu serveri karşı tarafa nerden göndericez facebook twitter hotmail gmail virüs olduğundan göndertmiyor? bide portu dinleyi kurban dosyaya tıkladıktan sonramı öncemi açmalıyız?

mertonit

Yeni üye
21 Kas 2015
10
0
gerçektende hilelerde virüs olabiliyor sende anti virüsü kapat de virüs olarak algılıo filan de
bence sen benim ne demek istediğimi anlamadın.ben onun bilgisayarının yüklemesinden bahsetmiyorum. kendim yollayamıyorum dosyayı virüs programımda yok facebooktan normal resim atıyoruz ya işte dosyayı o şekil karşıya göndermeye çalışıyorum fb engelliyor göndermeme izin vermiyor ben gönderemiyince otomatik olarak karşıdaki almamış oluyor :(

cumbullop

Uzman üye
9 Ağu 2015
1,163
0
KOCAELİ
bence sen benim ne demek istediğimi anlamadın.ben onun bilgisayarının yüklemesinden bahsetmiyorum. kendim yollayamıyorum dosyayı virüs programımda yok facebooktan normal resim atıyoruz ya işte dosyayı o şekil karşıya göndermeye çalışıyorum fb engelliyor göndermeme izin vermiyor ben gönderemiyince otomatik olarak karşıdaki almamış oluyor :(

internete atmayamı diyorsun dosya tcden yükle

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.