Rat Kullanacaksınız Ama Port Açamıyomusunuz ?

Komega

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2013
9,706
6
Dünydn .s

modem farklı ama genelde olay aynı her modemde :) netten biraz videolara bak araştır bıraz bu konudan faydalan emın ol açabilirsin portunu çok zor bişey değil :) bak benım bu modemın nette bir tane port açma videosu ve nebilim bi makalesi yok.Ben başka modemlerin port açma olaylarına bakarak buldum ;)

elzorro

Üye
28 Ocak 2011
112
0
Antalya
merhaba port açmada sıkıntım var özel bir firmadan internet kullandıgım için modem kullanmıyorum dogrudan bi cihazdan geliyor internetim darkcomet ilede açılınca normal pc de açılıyor local olarak kısacası benim port açmadan bu programı kullanma şansım yokmu yada port açmak için illaki bir modem baglantısınamı ihtiyacım var ? şimdiden cevap için teşekkür ederim

Komega

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2013
9,706
6
Dünydn .s
merhaba port açmada sıkıntım var özel bir firmadan internet kullandıgım için modem kullanmıyorum dogrudan bi cihazdan geliyor internetim darkcomet ilede açılınca normal pc de açılıyor local olarak kısacası benim port açmadan bu programı kullanma şansım yokmu yada port açmak için illaki bir modem baglantısınamı ihtiyacım var ? şimdiden cevap için teşekkür ederim

Dostum yanılmıyosam port suz ratlar vardı forumu biraz araştır bulurusun

ahmet4519

Üye
30 Tem 2013
68
0
Merhaba Kardeşim Benim Modem Biraz Karışıkta , Modemin Fotoğrafını Atsam Yardımcı Olurmusun ?

Şimdiden Teşekkürler, Modem Port Resimleri Aşağıda.

Her ikiside Aynı Sayfadan 2 ScreenShot

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.