Rat Nasıl Kullanılır ? / Port Yönlendirme / Duck Dns / Genel Anlatım #AROCKS

AROCKS

Katılımcı Üye
26 Mar 2018
945
59
%appdata% ~ Crypted '

A3O2AI.png

Port Nasıl Aktif Edilir ?
Öncelikle tarayıcımızın URL kısmına "192.168.2.1" Yazıyoruz.

Bu şekilde bir ekran gelecektir TTNET kullanıyorsanız genellikler Kullanıcı Adı : admin Şifre :ttnet olur kullanıcı adı ve şifreyi girdikten sonra giriş yapalım.

Cmd'de bulunan rakamları "LAN IP" Adresine giriyorsunuz.

Giriş işleminden sonra genellikle sol tarafta bu şekilde bir menü olur.Menüden "Port Yönlendirme" seçeneğine tıklıyor Not:Sizde Farklı bişey olabilir ama genellikler "Port" kelimesi içerir.

Kırmızı ile işaretlenen alandaki butona basıyoruz. Not:Sizde "Ekle" yazabilir.

Bu şekilde bir bölüm gelecektir.Daha fazla seçenek olabilir siz sadece resimde gözüken boşlukları dolduracaksınız !!!

Belirtilen komutu "cmd" ye yazıyoruz ve Enter tuşuna basıyoruz.

7yyzzp.png

Altını çizdiğim satırdaki rakamları belirttiğim alana giriş yapıyorsunuz..​

Cmde'de bulunan rakamları "LAN IP" kısmına giriyorsunuz, Protokol Tip seçeneği "TCP & UDP" yani her ikisi olmalı, "LAN Port" ve "WAN Port" Seçeneği aynı olmalıdır (Portu Kafanıza göre yapabilirsiniz) .ETKİN SEÇENEĞİNİZİ İŞARETLEMEYİ UNUTMAYIN !

"KAYDET" Butonuna basıyoruz ve
TATATATAM PORTUNUZ AKTİF!!

"http://canyouseeme.org/" Sitesinde belirttiğiniz portu yazıp "Check Port" butonuna basıyoruz.

ODA NE PORT AKTİF DEĞİL DİYOR!!!!!! Endişelenmeyin okumaya devam edin :)

RAT Nasıl Kullanılır - Port Nasıl Aktif Edilir ?
Ben "NanoCore RAT" üzerinden anlatım yapacağım siz başka RATI kullanabilirsiniz. BAŞLAYALIM !

Belirtilen "Network" seçeneğine gelip "Port Manager" butonuna basarsanız bu ekran gelecektir.

Köşede kutucuk içine aldığım "Add Port" seçeneğine tıkladıktan sonra gelen ekrana modem arayüzümüze kaydettiğimiz portumuzu giriyoruz ve Continue butonuna basıyoruz.

Portumuzu test ettiğimiz "http://canyouseeme.org/" sitesine tekrar girip port testimizi tekrardan yapıyoruz.VE Portumuzun açıldığınız görüyoruz!!!!

Duck Dns Kurulumu

Herhangi biriyle giriş yapın ben "Google" hesabıyla giriş yapacağım.

Sitenin alt kısmındaki "Domains" alanına gelip belirtilen boşluğa kafanıza göre bişeyler yapın sonrasında "Add Domain" butonuna basın.

6xFpuE.png

Sitenin üst kısmındaki "install" kısmına tıklıyoruz.

Bu kısımda "windows-gui" seçeneğine tıklıyoruz.

Okla gösterilen kısıma tıklıyoruz ve biraz önce "Domains" sayfasında boşluğa girdiğimiz kelime orda gözükecek onu seçiyoruz.

Domaini seçtikten sonra sayfa yenilenecek ve aşağıda bir bölüm açılacak oraya gelip kırmızı kutucuk içindeki linke tıklayın.

JV0oq8.png

Kırmızı kutucuğa tıklayın indirdin

Next,Next Diyerek kurulumu yapın.

Burada belirttiğim "Yukarı" okuna tıklayıp DuckDns'ye sol tıkladıktan sonra "DuckDns Settings" ekranına giriş yapın

phHaf5.png

Bu ekran gelecek,şimdi tekrar duckdnsnin sitesine dönelim,"Windows-Gui" kısmında domain seçmiştik o ekrana gelelim.

Bu kısımdaki token,kullanıcı adını biraz önceki duckdns ekranına giriyoruz.

"OK" diyip kaydettikten sonra DUCKDNS'NİZ HAZIR SIRA RATA GELDİ !!!

Rat Kullanımı / Virüs Oluşturma

Ekrandaki ayları aynen uygulayın sadece .duckdns.org olan kısımların başına sizin duckdns adreslerinizi ve port kısmına kendi portunuzu ekleyin.

2aKMu6.png

Sondaki buton dışında hepsini işaretleyin e başka hiç birşeye dokunmadan "Compile" Butonuna tıklayın

Virüsün oluşacağı konumu seçip kaydedin.

Konumu okuduğunuz için teşekkür ederim,tasarımını kullandığım AlphaJakey hocama teşekkür ediyorum.STABİL Ratlar konumu okumayı Unutmayın !

https://www.turkhackteam.org/trojan-ve-virusler/1695816-guncel-stabil-ratlar-kullanimi-arocks.html

Artık sizde bir Hacker'siniz Hacker'lik görevinizi Mr.Robot Filmini izleyerek tamamlayınız...​

Makayasko

Üye
14 Mar 2017
233
0
konu anlatımı güzel port açmayı görünce girdim içeri ama bu taktik de işe yaramadı heralde benim modem de port açmak imkansız yada sağlayıcımdan kaynaklı turknet

ѕeleɴια

Kıdemli Üye
18 May 2018
2,619
905
ZYZZ
+++++++

Sağ olunuz teğmenim başarılarınızın ve bilgilerinizin devamını beklerim herzaman arkandayız
THT
iyi forumlar dilerim.....

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.