RAT Programı (Uzaktan Bağlanma) Yardım

egemen1

Üye
22 Ağu 2016
178
0
Antalya
Selamın aleyküm arkadaşlar şimdi sizlerden istediğim yardım etmeniz ancak ne hakkına diyorsunuz hemen açıklıyorum.​

Beyler RAT adlı bir program varmış aşağıda vericem linki youtube linki birisi küfür eden çocuğun bilgisayara bağlandı ve korkuttu takdir edersinizki bu oyunlarda vs çok küfürler dönüyor ve artık bunlara dur demekde gerektiğini düşünüyorum.​

Sizden istediğim bu RAT adlı programın indirme linki veya bilgi linki veya bilgisi olan yazsın onada razıyım.Birde bu program nasıl işler nasıl başka pc ye bağlanılabilir.

İnanın bana çok ama çok ihtiyaç duyuyorum bu programa.Google dan araştırdım ve 20 dakika sonunda elde var sıfır.Lütfen herkezden yardım bekliyorum teşekkürler.

Youtube Linki : [ame]https://www.youtube.com/watch?v=Sk2pAVKmXSc[/ame]

:RpS_mellow: :yaho1 :yaho1 :yaho1 :puah :yaho1 :yaho1 :yaho1 :RpS_mellow:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.