RAT programlarında Kurban Gelmeme Sorunu [kesin çözüm]

Plexus

Üye
23 Şub 2013
120
0
İstanbul
Arkadaşlar Son zamanlarda her kesin başına gelen rat programlarında kurban gelmiyor veya bağlantı alamıyorsunuz.
işte bunun çözümlerini göstereceğim.

1-)Rat Programlarında Ayarlarına Bir göz atın. Hata olabilir.

2-)Port açtığınızdan emin olunuz. Port açmassanız Bağlantı Ağınıza düşmez.

3-)dns adresini veya no-ıp adresinizi doğru yazınız.

4-)Windows Güvenlik Duvarını devre dışı bırakın.

5-)Anti virüs yazılımlarını devre dışı bırakın.

6-)farklı rat programları deneyiniz.

7-)Hangi rat programını kullanıyorsanız onun orta sürümünü (örn;darkcomet rat programının 3.0.0 sürümünü indirin) indirin

9-)dns veya no-ıp programının aktif olduğundan emin olunuz.

10-)Windows 7 ve Xp pc lerde sorun olabilir win 8 veya 10 sürümüne geçiniz

11-)programda hata olabilir yeniden indiriniz [YENİ ÇÖZÜM]

12-)İnternet modeminiz port açmaya engel olabilirir.o yüzden farklı bir modem kullanın [YENİ ÇÖZÜM]

13-)Programda sorun olabilir.dosyalar eksik olabilir.yeniden yukleyiniz [YENİ ÇÖZÜM]

14-)Windows Güvenlik duvarını açmadan darkcomet rat programına erişimi izin verin[YENİ ÇÖZÜM]

şimdilik aklıma gelenler bunlar konuyu güncelleyeceğim.

BİR TEŞEKKÜRÜ ÇOK GÖRMEYİN !! :yo

Konunun En Son Güncellendiği Vakit:30.01 .2017 Saat:22:24

Son düzenleme:

cumbullop

Uzman üye
9 Ağu 2015
1,163
0
KOCAELİ
herkez tam yapmıştır sadece portta sorun vardır diyemem ama çoğu kişinin sorunu portta bunun asıl sebeebi TP-LİNK (lanet modem) bu modemde port açmak imkansızdır........

cumbullop

Uzman üye
9 Ağu 2015
1,163
0
KOCAELİ
Kullandığınız internetin müşteri hizmetlerini arayarak port açabilirsiniz.

denedim dedilerki " şiketimizin güvenliği için port açamıyoruz vb vb" sadece kameralar için açıyorlarmış.
bende kamera için açın o zaman dedim:RpS_flapper:

açamayız dediler
sonra bnm ip statik dedim dinamik yaptırmak isityorum dedilerki internetin hızı etkilediği için statikte internetiniz daha hızlı olur

12 Şub 2016
58
0
İstanbul
Üstad bende airties kullanıyordum tp linke geçtim tp link daha iyi bence ya :D hem darkcomette arada sırada sorun oluyor ama sıkıntı yok genel olarak :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.