Rat serverimi indirenlerin sadece %15 i geliyor

mahirmaho

Üye
19 Haz 2013
175
0
Adana
Merhaba arkadaşlar rat olarak spynet 2.6 nın bağlantısının stabil çalıştığını öğrendim ve serveri yaya yaya 1500kişi indirmiş oldu şuan . ama bunların sadece 50si bana geldi zaten 30unun pc kapalı suan 20 kişi açık spynette ama bazen alta alıyorum sonra bakmak için açtığmda birden 3 tane bağlantı geliyor birden. yani bağlantısındamı sorun vardır anlamadım neresinde sorun var 20lerde hep kalıyorum hani 21 22 23 veya 19 18 17 kalıyor böyle ne artıyor ne fazlalaşıyor anlamadım gitti acaba noip mi izin vermiyor daha fazla kurbana yardımcı olurmusunuz nasıl düzeltebilirim ? vede serverimi udlamıştım 35/3 görünüyordu ona rağmen 1500 kişiden 50 kişi nedir ya yardımcı olun rica ediyorum .

02d3

Kıdemli Üye
23 Haz 2015
2,581
1
LA
Bazıları antivirüs yada malware araçları ile temizlemiş olabilir.Bir kısmı da sandboxie yada VM ile açmıştır.
NO-İP hatası olmuş olabilir.Programda hata olabilir.Başka bir programla yada sürümüyle dene.Teşekkür butonunu kullanırsan sevinirim.

mahirmaho

Üye
19 Haz 2013
175
0
Adana
Bazıları antivirüs yada malware araçları ile temizlemiş olabilir.Bir kısmı da sandboxie yada VM ile açmıştır.
NO-İP hatası olmuş olabilir.Programda hata olabilir.Başka bir programla yada sürümüyle dene.Teşekkür butonunu kullanırsan sevinirim.

Kardeşim bunlar hep olanak zaten ben bilen bir arkadaştan yardım istedim yani önceden yaşamış olan bir arkadaş veya hepmi böyle olur bilen bir kişi

maymaa2

Uzman üye
19 Tem 2013
1,532
0
antivirüsler kendilerini güncelliyor dostum sen atarke 35/3 dür daha sonra kişi virüstotala atmıştır ve anti tanımıştır ve pcsindede bu anti olan biri güncelleme gelince silmiştir :)

02d3

Kıdemli Üye
23 Haz 2015
2,581
1
LA
Anlamadığın şey şu kimse burdan ne olduğunu %100 bilemez bunlardan birisi onlarda aynı cevabı verecek.İstersen Uzmaniz'e ulaş o daha iyi bilir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.