Rat (Sizce Hangisi)

YusufHan81

Üye
24 Haz 2020
123
18
Merhaba windows 8.1 kullanıyorum 4gb ram laptopum var dolayısıyla kendi Rat Programımı Vs Oluşturamıyorum.
Daha önce darkcomet rat kullandım lakin memnun değildim Ngrok ile port u sağlıyordum zaten tam anlamıyordum ama attığımda kurban geliyordu.
Kurbana yedirdim diyelim bi zaman sonra kendiliğinden gidiyordu kurban ya da cihazını aç kapa yapınca gidiyordu.
Bana daha iyi rat önerebilirmisiniz daha iyi erişime sahip, daha basit daha, kullanışlı bir rat.
Karşıdaki kişinin silemeyeceği, rat dosyasını silemeyeceği, cihazını sen yada karşıdaki kişi kapatıp açtığında kurbanın kaybolmaması gibi olan rat önerirmisiniz
Şimdiden Teşekkür Ederim :)

azx5

Üye
26 Ocak 2023
180
85
23
DPW
Bulabileceğin çoğu rat zaten antivirüslerin önceden imza tabanına çoktan eklenmiş(darkkomet,njrat,quasar vs.)bu yüzden çokta bı farkları yok karşı tarafın silemeyecegi derken sistem fonksiyonlarını kapattırman lazım task manager vb.veya process İnjection yapman lazım kaybolmaması derkende kurban kayboluyorsa ya pcde antivirüs aktif oluyor Undedect olmadığı için algılıyordur yada portta bı sıkıntı vardır Ngrok ile tunelleme kalıcı olmuyor en garantisi statik ip üzerinden port yönlendirmesi yapmak başarılar

25 Mar 2023
101
72
silinemeyecek rat yoktur dostum koruma yazsak dahi mutlaka kapatılacak bir yol bulunur.
misal bazı virusler geri beslemeli servisler,sürücüler ile kendisini korumaya alıyor tek kapatabilen işletim sistemi oluyor :)
ama tabi imkansız değiş işletim sisteminde kendi sys dosyalarımızı kayıt ettirip istediğimiz processi sonlandırabiliriz.
bu dediklerim sana çok ağır gelmiş olabilir daha yeniye benziyorsun biraz araştır dediklerimi.

Yeni Kullanıcıyım Ben

Katılımcı Üye
11 Ara 2022
795
301
Matrix
silinemeyecek rat yoktur dostum koruma yazsak dahi mutlaka kapatılacak bir yol bulunur.
misal bazı virusler geri beslemeli servisler,sürücüler ile kendisini korumaya alıyor tek kapatabilen işletim sistemi oluyor :)
ama tabi imkansız değiş işletim sisteminde kendi sys dosyalarımızı kayıt ettirip istediğimiz processi sonlandırabiliriz.
bu dediklerim sana çok ağır gelmiş olabilir daha yeniye benziyorsun biraz araştır dediklerimi.
Yani ama format atsa bile geçmeyek bir zararlı (pegasus gibi) yazarsa silinmez.Takiii makineyi çöpe atıp yenisini alana kadar öyle silinen bir zararlıya FCP zararlısı deniyordu sanırım.

YusufHan81

Üye
24 Haz 2020
123
18
Önerdiğiniz Rat Varmıdır

Bulabileceğin çoğu rat zaten antivirüslerin önceden imza tabanına çoktan eklenmiş(darkkomet,njrat,quasar vs.)bu yüzden çokta bı farkları yok karşı tarafın silemeyecegi derken sistem fonksiyonlarını kapattırman lazım task manager vb.veya process İnjection yapman lazım kaybolmaması derkende kurban kayboluyorsa ya pcde antivirüs aktif oluyor Undedect olmadığı için algılıyordur yada portta bı sıkıntı vardır Ngrok ile tunelleme kalıcı olmuyor en garantisi statik ip üzerinden port yönlendirmesi yapmak başarılar
Peki ya önerdiğiniz rat hangisidir

azx5

Üye
26 Ocak 2023
180
85
23
DPW
Peki ya önerdiğiniz rat hangisidir
async kullanabilirsin

process injection vb.teknikler kullanıyorsa aylarca tespit edemezsin sürekli çalışır(eğerki sağlam malware analizi ve processlardan anlamıyorsan)veya direk biosa yada boot sectore bulaşırsa (ileri seviyede kodlanmışsa)silmen çok zor olur antivirüs falan hikaye bu senaryolarda

25 Mar 2023
101
72
process injection vb.teknikler kullanıyorsa aylarca tespit edemezsin sürekli çalışır(eğerki sağlam malware analizi ve processlardan anlamıyorsan)veya direk biosa yada boot sectore bulaşırsa (ileri seviyede kodlanmışsa)silmen çok zor olur antivirüs falan hikaye bu senaryolarda
sonuçta silinebilir değil mi? evet o zaman ne uzatmaya devam ediyorsunuz ki?
şuana kadar silinemeyen bir virüs görmedim hatta antivirus programlarınıda sileni gördüm(izinsiz) kusura bakmayın ama bir hayal içerisinde yaşıyorsunuz beyler.

Önerdiğiniz Rat Varmıdır
malesef yok en iyisi kendiniz yazmanız veya paralı satın almanız gibi duruyor.

azx5

Üye
26 Ocak 2023
180
85
23
DPW
sonuçta silinebilir değil mi? evet o zaman ne uzatmaya devam ediyorsunuz ki?
şuana kadar silinemeyen bir virüs görmedim hatta antivirus programlarınıda sileni gördüm(izinsiz) kusura bakmayın ama bir hayal içerisinde yaşıyorsunuz beyler.
bazı virüsler sürekli ardı ardına unpack yaparak hddyi bozuyor hdd ye bulaştığını düşün kendiside imha olucak hddde ama silemeyeceksin mantıken farklı bir şekildede bozabilir/ bu tarz virüsler var en örneği çok eski çernobil virüsü

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.