Rat - @Spy-net @Cypter

28 Mar 2011
118
0
-
En sabit ratlar bölümündeki spynet ve cypter ratlarını indirdim ikisinde de herşeyi tam yaptım
fakat ikisi de serverı bulmıyo o_O no-ip tamam sorun yok. Portu da doğru açtım.Aynı portları da trojana girdim.Fakat Neden Neden Neden serveri hangi bilgisayarda açaarsak açalım görünmüyo? ?? ?

Son düzenleme:

cRiminaL22

Üye
5 Ocak 2013
138
0
aynı şeyde giremezsin her iki ratta açık ve aynı portu ve no ipyi girdiysen sorun olur tek bi tane kullancan ve tw at sana darkcoment indirerim kuram en iyisi odur :))

cRiminaL22

Üye
5 Ocak 2013
138
0
niye vermiyosun kardeşim anlamadım çünkü twde şöyle bişey var kullanıncının maus ve klavye hareketlerini engelleye biliyosun adam mause bastımı nereye bascanın resmi çıkıyor sadece yani herhangi bi kontrol etmeden sadece göstererekte yapardım ama hadi olsun :))

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.