Yazılım | Programlama Rat Web Server Üzerinden Takip Etme

DarkHawk06

Uzman üye
12 Şub 2016
1,046
8
Pandora
Merhaba arkadaşlar baya bir araştırma yaptım. Lakin işe yarar kaynak bulamadım. Bildiğiniz gibi piyasada android cihazları uzaktan kontrol eden yazılımlar mevcut. Bazı firmalar bunları online olarak yapmakta exm : https://www.spyzie.com/

Gelelim asıl olaya yaptığımız ratları nasıl web ten kontrol edebiliriz. Bir nevi rat takibe UI tasarlamak istiyorum. Bu arayüzde link şeklinde olması lazım. Daha önce buna benzer projeler yapmış olanlar yada kaynak bırakabileceğiniz adres var mı?

Sagopa K

Kıdemli Üye
10 Haz 2016
3,678
42
Melankolia
normal masaüstü rat'larda socket programlama kullanılıyor diye biliyorum ama web üzerinde FTP ile bilgi alışverişi yapılabiliyor olabilir. Hatta bu yöntemle forumda bazı arkadaşlar chat programı bile yapmışlardı.

DarkHawk06

Uzman üye
12 Şub 2016
1,046
8
Pandora
normal masaüstü rat'larda socket programlama kullanılıyor diye biliyorum ama web üzerinde FTP ile bilgi alışverişi yapılabiliyor olabilir. Hatta bu yöntemle forumda bazı arkadaşlar chat programı bile yapmışlardı.

Üstad yanıtın için teşekkür ederim. Normal cihazlar için rat kontrolu kolay gibi lakin bunu webten arayüz ile anlık kontrol etmek istiyorum. Aslında arayüz yapmakta da sıkıntı yok lakin bağlantılar nasıl olacak onu merak ediyorum.

Sagopa K

Kıdemli Üye
10 Haz 2016
3,678
42
Melankolia
Üstad yanıtın için teşekkür ederim. Normal cihazlar için rat kontrolu kolay gibi lakin bunu webten arayüz ile anlık kontrol etmek istiyorum. Aslında arayüz yapmakta da sıkıntı yok lakin bağlantılar nasıl olacak onu merak ediyorum.

onun için çok iyi derecede php, javascript ve türevlerinin bilmek gerekli olur. Yani web tabanlı programlama bilginin ve android için java bilginin çok iyi olması gerekli.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.