Rat Yapımı [BASİT][VİDEOLU-SESLİ]

duman05

Adanmış Üye
9 Eyl 2012
6,326
2
Bunun Gibi Winsock İle Chat programı Yapılıyormuş Bi Bilgin Varsa Video Çekermisin ?
Ders Çok Başarılı Teşekkürler..

DrPsycho

Katılımcı Üye
16 Eki 2012
300
0
Bunun Gibi Winsock İle Chat programı Yapılıyormuş Bi Bilgin Varsa Video Çekermisin ?
Ders Çok Başarılı Teşekkürler..

Hocam onlar basit,onlarıda çekerim bu videoalardan sonra bir çok arkadaş "Meğer Ne Kolaymış :) " demeye başladı bu demek oluyorki dersler işe yarıyor yakında site açıcaz sadece coderler olucak,moderatörler kaliteli coderlik bilen arkadaşlar olacak videolu,resimli sunumlar olacak türkiyede inşallah gelecekte kaliteli coderler yetişecek,teknolojide ilerleyeceğiz :)

Hocam 1 yıl önceki imza kusura bakmayın yanlış anladım,mail bomber geçen sene çok gerideydim başaramıyordum son 1 ayda depar attım diyelim

Son düzenleme:

N S

Uzman üye
19 Haz 2013
1,139
7
208
Ders Güzel Yeni Kontrol Projemin Kontorl Paneli İçin Fikir Verdi Eline Sağlık

duman05

Adanmış Üye
9 Eyl 2012
6,326
2
İnşalalh Son Bir Soru Bu Tek Bir Form'da Serveri kurabilirmiyiz Mesela Turkojan'daki Gibi Bide Kaç Tane Kullanıcının Online Oldugunu Görebilirmiyiz Mesela 2 Kullanıcı Online Label'de 2 Yazıcak Yanındaki Labeldede online Üye Var Yazıcak Olabilirmi ? Bu Arada Tekrar Teşekkürler Bunu Arıyordum Chat Programı Yapmak İçin Winsock İle Derslere Baktım Bir Çogu Yabancı Oldugu İçin Pek Anlamadım Ama Bu Gerçekten Çok Yararlı Oldu Bunu Başka Bir Pc'ye Göndersek'de Çalışırmı ? :)

DrPsycho

Katılımcı Üye
16 Eki 2012
300
0
Ders Güzel Yeni Kontrol Projemin Kontorl Paneli İçin Fikir Verdi Eline Sağlık

Önemli değil :)

İnşalalh Son Bir Soru Bu Tek Bir Form'da Serveri kurabilirmiyiz Mesela Turkojan'daki Gibi Bide Kaç Tane Kullanıcının Online Oldugunu Görebilirmiyiz Mesela 2 Kullanıcı Online Label'de 2 Yazıcak Yanındaki Labeldede online Üye Var Yazıcak Olabilirmi ? Bu Arada Tekrar Teşekkürler Bunu Arıyordum Chat Programı Yapmak İçin Winsock İle Derslere Baktım Bir Çogu Yabancı Oldugu İçin Pek Anlamadım Ama Bu Gerçekten Çok Yararlı Oldu Bunu Başka Bir Pc'ye Göndersek'de Çalışırmı ? :)

Başka bilgisayarda çalışması için serverı gizleme vb. ayar çekilmesi lazım onu kendin geliştirmelisin,onlineyi görme kısmında ise if komutu ile bağlantı geliyorsa bağlandı diyip ıp adresini bir araç ile yansıtabilirsin,böyle bir ipucu vereyim :)

duman05

Adanmış Üye
9 Eyl 2012
6,326
2
Mesela Ben Şimdi Arkime Atsam Onun Pc'sini İstedigim Gibi Control Edemezmiyim Yani Gizlemem Kullanıcı Tarafından Fark Edilmemesi İçinmi ?

DrPsycho

Katılımcı Üye
16 Eki 2012
300
0
Mesela Ben Şimdi Arkime Atsam Onun Pc'sini İstedigim Gibi Control Edemezmiyim Yani Gizlemem Kullanıcı Tarafından Fark Edilmemesi İçinmi ?

Kullanıcı fark etmemesi için bu mantığıydı arkadaşını tamamen kontrol etmen için senin 1 hafta program için uğraşıp yazman lazım..

Orta derece coderlik biliyorsan 1 haftada yaparsın.

N S

Uzman üye
19 Haz 2013
1,139
7
208
Bunu Yapmak İçin Bir Web Browser Kullanmak Çok Pratik Bir Çözüm Olur Kendi Sitene Bir Online Sayacı Ekle Rat Serverınada web Browser Ekle Ve Sayacın Olduğu Sayfaya Yönlendir :) Böylece Kurbanların Sayacta Gözükecektir Daha İleri Bir Yöntem Olarak Yine FTP upload Meyhodunu Kullanabilirsin Mesela Serverının Load Kısmına Yazıcağın Şöyle Bir Kod işini Görür(textbox ekle settings kısmından kaydettir örnek:
Kod:
Form1_Load
My.Computer.Name = TextBox1.Text
TextBox1.Text = My.Settings.Bilgisayar_Adı
My.Settings.Save
Yani Bilgisayar Adını TextBox1 e Yazdırdık Ve KaydEttirdik Daha Sonra Bunları FTP upload İle Kendine Yolluyabilirsin Rat Kontrol Panelindende Yolladığın Ftp Adresini Görüntülersin Çok Pratik Bİr çözüm

duman05

Adanmış Üye
9 Eyl 2012
6,326
2
Serveri Çalıştırdıgımda Bu Hatayı Alıyorum Neden ?
sqwxw.png

duman05

Adanmış Üye
9 Eyl 2012
6,326
2
Portu Değiştirince Oldu Teşekkürler Kusura Bakma Google'den Bakmak Aklıma Gelmedi..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.