Rat Yapıyorum İsim verin :)

Ice Beta

Üye
1 Tem 2015
59
0
llJackSparrowll Kusura bakmayında burada insana ve emeğe saygı yok üst rütbeli birinden böyle saygısızca bir şey duymak ne kadar dar beyinli insanlar olduğnuzu gösteriyor bu kadar uğraştım emek verdim sizinle paylaşmak istedim adam bana lamer dedi diyecek laf yok ! sen benden daha çok şey biliyorsan gel yardımcı ol insanları aşağılayarak anca egonu tatmin edersin sözüm meclisden dışarı .

LakhoPss

Uzman üye
31 Ara 2014
1,512
0
root@kali:~#
llJackSparrowll Kusura bakmayında burada insana ve emeğe saygı yok üst rütbeli birinden böyle saygısızca bir şey duymak ne kadar dar beyinli insanlar olduğnuzu gösteriyor bu kadar uğraştım emek verdim sizinle paylaşmak istedim adam bana lamer dedi diyecek laf yok ! sen benden daha çok şey biliyorsan gel yardımcı ol insanları aşağılayarak anca egonu tatmin edersin sözüm meclisden dışarı .
Kardesim asil boyle bir konu acman sacmalik :) Bir bak bakayim duzgun cevap veren biri var mi? Duzgunce soyleyenler de akillarina ilk geleni soylemisler. Dikkatini sadece bu yorumun cekmesine sasirdim. Zaten orada programin ismini soylemis, sana lamer dememis..

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
HamaRAT.
O bazen bir ev hanımı, bazen bir iş kadını. Elinden her iş gelir. HamaRAT.

9.99₺. En yakın mağzalarda. Israrla isteyiniz!

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.