Rat'ı karşı bilgisayara nasıl atarım ?

JoeDanieLs

Katılımcı Üye
12 Tem 2012
430
0
Selam arkadaşlar. Rat'ı karşı bilgisayara şu şekilde mi atıyoruz:
1-) server oluşturulur
2-) resim, müzikle birleştirilir.
3-) crypterlenir.
4-) winrar ile RARlanır.
5-) dosya upload sitelerini yüklenir
6-) sosyal mühendislik yoluyla kurbana yutturulur.

Bu şekilde mi atacağız arkadaşlar keyloggerları, ratları ?

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
2 yanlış.. resim, müzikle birleştirilmez. Resim/müzik gibi görünen bir exe'ye dönüştürülür. Çoğu insanda uzantıları göster seçeneği kapalıdır, ikonu da aynı görünürse yer tıklarlar. Ama mantık olarak doğru.. Eğer ustalaşırsan kendi programını yazarsın, oyun vs. gibi görünen, ilk açıldığında zaten kurulu değilse senin rat'i kuran programlar da yazarsın.

Winrar ile rarlaman artık pek bir değer ifade etmiyor. ESET filan rar'dan çıkan dosyaları da anlık kontrol ediyor..

Onun harici tamamen doğru...

JoeDanieLs

Katılımcı Üye
12 Tem 2012
430
0
2 yanlış.. resim, müzikle birleştirilmez. Resim/müzik gibi görünen bir exe'ye dönüştürülür. Çoğu insanda uzantıları göster seçeneği kapalıdır, ikonu da aynı görünürse yer tıklarlar. Ama mantık olarak doğru.. Eğer ustalaşırsan kendi programını yazarsın, oyun vs. gibi görünen, ilk açıldığında zaten kurulu değilse senin rat'i kuran programlar da yazarsın.

Winrar ile rarlaman artık pek bir değer ifade etmiyor. ESET filan rar'dan çıkan dosyaları da anlık kontrol ediyor..

Onun harici tamamen doğru...
Hocam peki Rarlamayıp nasıl atacağız ?

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Hocam peki Rarlamayıp nasıl atacağız ?

Normal bir exe'yi nasıl paylaşıyorsan.. Mesela rastgele bir dropbox hesabı kur..

Haa, haklısın, anladım, o zaman uzantısını görürler.. Ben hep kendi yazdığım oyunların içine gömdüğümden benim için önemli olmuyor ama karşıdaki adam müzik dediğin şeyin .exe olduğunu görmemeli..

Haklısın, kafam basmadı.. rar'lamazsan çok daha kolay yakalanır. Ben de şifreli rar olarak paylaşmayı söylüyorsun sandım..

JoeDanieLs

Katılımcı Üye
12 Tem 2012
430
0
Normal bir exe'yi nasıl paylaşıyorsan.. Mesela rastgele bir dropbox hesabı kur..

Haa, haklısın, anladım, o zaman uzantısını görürler.. Ben hep kendi yazdığım oyunların içine gömdüğümden benim için önemli olmuyor ama karşıdaki adam müzik dediğin şeyin .exe olduğunu görmemeli..

Haklısın, kafam basmadı.. rar'lamazsan çok daha kolay yakalanır. Ben de şifreli rar olarak paylaşmayı söylüyorsun sandım..
Hocam şimdi sen de benim kafamı karıştırdın. :D Rarlayalım mı rarlamayalım mı ? Benim rarlamayı istememdeki amaç, facebooktan direk serverı atamıyoruz. Çünkü görmüyor serverı exe uzantılı olduğu için.

GenZ

Uzman üye
5 Haz 2015
1,916
13
Saglam crypter ile virüsleri gizle knk siteye upload et virüs bulassın hiç denemedim :) Bu yolu | Knk facebook sayfa kasma de fln youtube kasma fln de kanan mallar olr hatta oyun hilesi diye kandır :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.