Rat'ta Kurban Sorunu

CoderLo99

Yeni üye
28 Ocak 2019
6
0
Arkadaşlar herhangi bir rat programında duckdns ve no ip hiç çalışmıyor(Kendime trojan atsam bile). Yinede soran olursa njRat port 98 kullanıyorum. Dynu diye bir site var duckdns gibi şuan onu kullanıyorum. Fakat Dynu'da ise sadece kendime trojan attığımda çalışıyor. Başkasına trojan attığımda kurban bölümüne gelmiyor. Portta falan hiçbir sıkıntı yok.

TheVeronica

Katılımcı Üye
13 Ocak 2019
908
1
Ütopya
Belki güvenlik duvarı açık kalmıştır.
1. Öncelikle Duckdns kullanın
2.DuckDNS kullandığınızda da sadece kendinize geliyorsa modemin temel ayarlarından güvenliği tamamen kapatın.
3. Portunuzu kontrol edin
4. Ss atabilirsiniz.

CoderLo99

Yeni üye
28 Ocak 2019
6
0
İnternet > Ağ Güvenliği'ni Devre Dışı yaptım.
Güvenlik duvarı kapalı ve DuckDNS kullandığımda kendim de kurban listesinde gözükmüyorum.

AROCKS

Katılımcı Üye
26 Mar 2018
945
1
59
%appdata% ~ Crypted '
İnternet > Ağ Güvenliği'ni Devre Dışı yaptım.
Güvenlik duvarı kapalı ve DuckDNS kullandığımda kendim de kurban listesinde gözükmüyorum.

Kendinizi kurban listenizde görmek için bağlantı adresine "127.0.0.1" şeklinde bağlantı girmelisiniz ki localhosta bağlantı kurulabilsin :) insanlara atarken duckdns kullanacaksın

CoderLo99

Yeni üye
28 Ocak 2019
6
0
Kendinizi kurban listenizde görmek için bağlantı adresine "127.0.0.1" şeklinde bağlantı girmelisiniz ki localhosta bağlantı kurulabilsin :) insanlara atarken duckdns kullanacaksın

Amacım kendime rat atmak değil. Fakat ben DuckDNS'ten server kurup kendimde test ediyordum. Yani DuckDNS kullanarak kendime trojan atamaz mıyım? Server'in çalıştığını nasıl test ederim?

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
Amacım kendime rat atmak değil. Fakat ben DuckDNS'ten server kurup kendimde test ediyordum. Yani DuckDNS kullanarak kendime trojan atamaz mıyım? Server'in çalıştığını nasıl test ederim?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.