Re-Al Rpg

ThEdEaTz

Yeni üye
13 Nis 2013
1
0
==ReAl Rpg MediumRp==

REAL ROLE PLAY TANITIM

Merhaba GTA TURK Forum Uyeleri bugün sizlere Real Role Play 03.x Serverin Tanıtımını Yapacagım Serverimiz 7/24 Online’dır.Serverimiz Role Play’da Ustalaşmış Adminler/Yetkililer vardır.Sizlere iyi bir Role Play sunmak icin varlar.Role Play icin Türkiyenin Tek adresi olan Real-Role play’ın oyun ici siztemleri ve özelliklerini anlatacağım buyurun bakın…

(+) Server Tanıtım:
+)LSPD , Hitman , Hükümet , Habercilik , Taksicilik v.b Factionlar Mevcuttur.
+)Cogu serverlere göre gelişmiş sistemler mevcuttur.
+)Sampın Ustalaşmış Pawn Coder Calısanları Vardır.
+)Forum , Team Speak mevcuttur.
+)Değişik iş sistemleri mevcuttur.
+)Adminler oyunculara saygı cercevesinde bakarlar.
+)Oyunculara ilgi adminler tarafından büyüktür.
+)Cete+Aile Mevcuttur.
+Medium Role Play’dır.

SERVERDEN BAZI FOTOĞRAFLAR:

Alış Veriş Merkezleri :

Başlangıc Ve Bazı Görüntüler :

FBI :

San Anderas Haber Merkezi :

LSPD :

BAZILARI :

SERVERİN TANITIM VİDEOSU :

Real Role Play Server www.real-rpg.com - YouTube

ÇALISAN LİSTESİ :

• Alihan - [İnsan Kaynakları + Teamspeak Sorumlusu + Satış Elemanı + Sunucu Güvenliği + Admin Şikayetleri Sorumlusu + Admin Sorumlusu(Yönetim)]
• Ahmet - [Satış Elemanı + Sunucu Güvenliği + Admin Sorumlusu(Yönetim Yrd.)]
• Burak - [Rehber & Community Advisor Sorumlu Yardımcısı + Team Speak Sorumlusu + LSPD Oluşumu Sorumlusu + Oluşum Şikayetleri + Ban Temiziyi Yardimcisi]
• Mehmetcan - [Rehber & Community Advisor Sorumlusu + FBI Oluşum Sorumlusu + Şikayetler Bölümü Yardimcisi + Aile & Çete Bölümü Sorumlusu + Ban Temiziyi Sorumlusu + Admin Sorumlusu(Şikayetler & Eğitim)]
• Melih - [Mapping Sorumlusu + Hitman Oluşum Sorumlusu]
• Vural - LSPD Sorumlusu
• Eray - [Çiçek Taksi Oluşum Sorumlusu + Buglar Bölümü Yardimcisi]
• Kuzey - Ban Temiziyi Yardimcisi + Buglar Bölümü Sorumlusu + SAD Oluşumu Yardimcisi

BİZE ULAŞACAGINIZ ADRESLER :

FORUM : Real Role Play | Hayat Burada Başlar « Real RPG Server Real Role Play | Hayat Burada Başlar

SAMP : 178.20.230.153:7777

Team Speak : 178.20.230.153

Real Gaming Gururla Sunar…

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.