React native nasıl yüklenir?

16 May 2023
140
42
23
TÜRKİYE
YouTube’dan videolarını izledim ama yapamadım güncel olarak React native için uygulama nasıl indirilir onu söylermisiniz? Whatsapp gibi uygulama yapmak istiyorum react native yada dart flutter farketmezse uygulamasını söyleyin lütfen.

Çözüm
YouTube’dan videolarını izledim ama yapamadım güncel olarak React native için uygulama nasıl indirilir onu söylermisiniz? Whatsapp gibi uygulama yapmak istiyorum react native yada dart flutter farketmezse uygulamasını söyleyin lütfen.
React native için uygulamadan kastınızı tam olarak anlamadım ancak ben react native ile uğraştığım vakitler expo kullanıyordum hem build alması kolay olduğu için hem de kurulumu kolay olduğu için işlevsel olduğunu düşünüyorum. Yapilan değişiklikleri anlık olarak görüntülemek için ya kendi telefonunuzu kablo ile bağlayabilirsiniz ya da çoğu kişinin yaptığı gibi Genymotion kullanabilirisiniz ancak bunu kullanmak için Android studio nun bilgisayarınızda olması lazım. Kod editörü olarak visual studio...

'Pars

Üye
10 Eyl 2023
112
50
157.11 GB folder on MEGA hocam buyurun bu eğitimi indirmenize gerek yok web üzerinden izleyebilirsiniz.

Download Android Studio & App Tools - Android Developers adresinden indirerek kurulumunu tamamlıyoruz

Crackmeci

Katılımcı Üye
28 Haz 2020
314
173
Web
React native için uygulamadan kastınızı tam olarak anlamadım ancak ben react native ile uğraştığım vakitler expo kullanıyordum hem build alması kolay olduğu için hem de kurulumu kolay olduğu için işlevsel olduğunu düşünüyorum. Yapilan değişiklikleri anlık olarak görüntülemek için ya kendi telefonunuzu kablo ile bağlayabilirsiniz ya da çoğu kişinin yaptığı gibi Genymotion kullanabilirisiniz ancak bunu kullanmak için Android studio nun bilgisayarınızda olması lazım. Kod editörü olarak visual studio code üzerinde snippets olarak yararlı eklentiler var o yüzden kod editörü olarak visual studio code tercih edebilirsiniz. Eğer whatsapp benzeri bir uygulama yapmaya çalışacaksanız başlangıç olarak google firebase'i veritabanı olarak kullanabilirsiniz ayrica bunun icin NativeWind,Material UI,react-vector-icons, react-native-firebase, react-navigation gibi kutuphaneler isinizi bir hayli kolaylaştıracaktır. Ve son olarak dokümantasyon eksiğiniz varsa react native in kendi sitesindeki dokumantasyonlar veya kütüphanelerin sitesindeki dökümantasyonlar fena değil onlara bakabilirsiniz.Soruyu tam anlamadığım için ortaya karışık bir cevap verdim umarım az da olsa yardımcı olabilmişimdir.

Çözüm
16 May 2023
140
42
23
TÜRKİYE
React native için uygulamadan kastınızı tam olarak anlamadım ancak ben react native ile uğraştığım vakitler expo kullanıyordum hem build alması kolay olduğu için hem de kurulumu kolay olduğu için işlevsel olduğunu düşünüyorum. Yapilan değişiklikleri anlık olarak görüntülemek için ya kendi telefonunuzu kablo ile bağlayabilirsiniz ya da çoğu kişinin yaptığı gibi Genymotion kullanabilirisiniz ancak bunu kullanmak için Android studio nun bilgisayarınızda olması lazım. Kod editörü olarak visual studio code üzerinde snippets olarak yararlı eklentiler var o yüzden kod editörü olarak visual studio code tercih edebilirsiniz. Eğer whatsapp benzeri bir uygulama yapmaya çalışacaksanız başlangıç olarak google firebase'i veritabanı olarak kullanabilirsiniz ayrica bunun icin NativeWind,Material UI,react-vector-icons, react-native-firebase, react-navigation gibi kutuphaneler isinizi bir hayli kolaylaştıracaktır. Ve son olarak dokümantasyon eksiğiniz varsa react native in kendi sitesindeki dokumantasyonlar veya kütüphanelerin sitesindeki dökümantasyonlar fena değil onlara bakabilirsiniz.Soruyu tam anlamadığım için ortaya karışık bir cevap verdim umarım az da olsa yardımcı olabilmişimdir.
Eline sağlık uygulama arıyordum visual code studio kullanılırmı o html için değilmiydi?

Crackmeci

Katılımcı Üye
28 Haz 2020
314
173
Web
Eline sağlık uygulama arıyordum visual code studio kullanılırmı o html için değilmiydi?
Hayır her türlü kodu yazmak için uygun bir kod editörü sadece doğru eklentileri kurmak lazım.
Bu eklenti isinizi görecektir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.